سرگرمی خنده دار
وقتی که تکنولوژی انقدر پیشرفت نکرده بود مردم برای سرگرم کردن خود کارهای بسیار عجیبی انجام میدادند که خیلی خنده دار است.

روش های عجیب مردم قدیم برای سرگرم کردن خودشان

همانند هر دوره تاریخی دیگری از تاریخ، مردم به موازات فعالیت های اجتماعی و شغلی شان دارای تفریحات و سرگرمی هایی بودند که با آنها اوقات فراغت خود را پر میکردند اما خیلی عجیب و حیرت انگیز هستند.

این گزارش قصد دارد تا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین روش های سرگرمی را به شما معرفی کند؛ روزگاری که تکنولوژی تا این حد در زندگی مردم دنیا رسوخ نکرده بود.

 
به فعالیت هایی که توجه افراد را به خود جلب کرده و موجبات خردسندی و خوشی آنها را فراهم کند سرگرمی گفته می شود. این فعالیت ها حس شادی و خوشی را در مخاطبین خود ایجاد می کند. در طول هزاران سال سرگرمی و تفریح ها تغییر شکل داده، تکامل یافته و یا به طور کامل حذف شده اند.

شاید بتوان گفت، امروزه با وجود گوشی های تلفن هوشمند کمتر کسی در جستجوی راه خلاقانه برای پر کردن اوقات بیکاری خود است. این گزارش قصد دارد تا عجیب ترین و در عین حال خنده دارترین روش های سرگرمی را به شما معرفی کند؛ روزگاری که تکنولوژی تا این حد در زندگی مردم دنیا رسوخ نکرده بود.

نشستن روی میله پرچم
سرگرمی خنده دار

خنده دار ترین سرگرمی تاریخ


یک اکروبات باز به نام الفن کلی، این شکل عجیب از سرگرمی را ابداع کرد که با اقبال گسترده ای در سراسر جهان روبه رو شد. نشستن روی میله پرچم به یکی از سرگرمی های جالب مردم دنیا تبدیل شد و در سال 1920 میلادی به اوج خود رسید و تا پایان «رکود بزرگ » ادامه داشت.

ماراتن هل دادن تختخواب

سرگرمی خنده دار

عجیب ترین روش سرگرمی تاریخ


در این مسابقه فردی روی تختخواب می نشست و بقیه آن را هل می دادند. هر گروهی که بیشترین مسافت را می پیمود، برنده می شد.

نمایشگاه سرویس اتاق خواب کودک و نوزاد

سرگرمی خنده دار

سرگرمی های  خنده دار


تا پیش از قرن بیستم بسیاری از کودکان تازه متولد شده به دلیل شرایط نامناسب نگهداری از دنیا می رفتند و تعداد کمی از آنها شانس زنده بودن را داشتند. مارتین کانی بر همین اساس به ابداع سرویس اتاق خواب کودکان پرداخت. با وجود این، بیمارستان ها از پذیرش این اختراع او سر باز زدند. از این روی مارتین به فکر برپایی یک نمایشگاه افتاد. او در برلین و آیلند نمایشگاه خود را برگزار کرد. مردم برای دیدن این نمایشگاه سر از پا نمی شناختند و هر فرد برای بازدید از این نمایشگاه 25 سنت پرداخت می کرد.

روش درمانی عجیب

سرگرمی های خنده دار

سرگرمی های خنده دار مردم قبل از پیشرفت تکنولوژی


مردی به نام جیسی ریس در سال 1950 ادعا کرد که پس از فرو بردن پاهای خود درون خاک مزرعه اش به طرز عجیبی دردپاها و مفاصلش از بین رفته است. این ادعای او باعث شد تا جمعیت زیادی برای استفاده از خواص درمانی این خاک به مزرعه او بروند و بسیاری از مردم اوقات فراغت خود را در مزرعه جیسی بگذرانند تا این که پس از مدتی متوجه شدند، چنین ادعایی دروغ بوده و جیسی ریس هدفی جز مال اندوزی نداشته است.

مسابقات راه رفتن

سرگرمی خنده دار

عجیب ترین روش های سرگرمی


مسابقات راه رفتن در قرن 19 میلادی و با پایان گرفتن جنگ های داخلی در آمریکا محبوبیت بسیاری به دست آورد. به این مسابقات pedestrianism گفته می شد. این مسابقات یکی از بزرگترین مسابقات ورزشی در آمریکا به شمار می رفت و شرکت کنندگان مسیری را در یک بازه زمانی پنج روزه از دوشنبه تا شنبه هر هفته را می پیمودند. روزهای یک شنبه این مسابقات تعطیل بود. پس از گذشت چندی و با اختراع دوچرخه توسط جان استارلی در سال 1885 میلادی مسابقات راه رفتن جای خود را به مسابقات دوچرخه سواری داد.

پر کردن کیوسک تلفن

سرگرمی خنده دار

پر کردن کیوسک تلفن به عنوان سرگرمی


چه کسی فکرش را می کند که روزی مردم دنیا برای پر کردن اوقات فراغتشان کیوسک های تلفن را تا سقف پر می کردند. این سرگرمی کاملا اتفاقی توسط یک مرد آمریکایی ابداع شد و به سرعت به سرگرمی شماره یک مردم دنیا به خصوص مردم آمریکا و جنوب آفریقا تبدیل شد.

چمباتمه نشستن روی پنجه پا

سرگرمی خنده دار

سرگرمی های سخت و عجیب تاریخ


باورتان می شود که چمباتمه نشستن روی انگشتان پا روزی سرگرمی محبوب مردم دنیا بوده است. این سرگرمی را برادران سیگماتچی ابداع کردند. آنها دانشجویان دانشگاه تگزاس بودند.

تا پایان سال 1959 بسیاری از دانشجویان آمریکایی در اوقات فراغت خود چمباتمه می نشستند و حتی در همین حالت مطالعه می کردند. چمباتمه نشستن روی پنجه پا به سرعت جای پر کردن کیوسک ها را گرفت و عده زیادی را از بی حوصلگی بیرون آورد.

عکس های بدون سر

سرگرمی خنده دار

روش عجیب در دنیای عکاسی


در سال 1853 میلادی یک عکاس به نام Oscar Rejlander روش عجیبی را به دنیای عکاسی معرفی کرد. او با روش های خاص خود قسمت سر عکس را محو می کرد و آن را در جای دیگری تعبیه می نمود. تا مدت های مدید تغییر مکان سر در عکس ها سرگرمی جالبی برای برخی از مردم به حساب می آمد.

پرش روی قطار

سرگرمی خنده دار

سرگرمی خنده دار


این روش که یکی از شگردهای متداول فرار زندانیان در فیلم های قرن پیش است، روزگاری از سرگرمی های مردم به شمار می رفت؛ اما با پر سرعت شدن قطارها این سرگرمی نیز محو شد.

سوزاندن گربه ها

سرگرمی خنده دار

سوزاندن گربه برای سرگرمی


در قرن 17 میلادی در فرانسه، سوزاندن گربه ها نوعی تفریح و سرگرمی بود. مردم در میدان «در غریف » گرد می آمدند و با رقص و پایکوبی کیسه های محتوی گربه ها را درون آتش می انداختند و با تماشای مرگ گربه ها به تفریح می پرداختند.

سرگرمی های عجیب و خنده دار در قدیم + تصاویر

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
برگرفته از برترین ها -/ح
برچسب : سرگرمی
وبگردی