بازیگران سریال احضار

سریال احضار به نمایش خانگی آمد + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 دی 1397کد مطلب : 40221زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال احضار به کارگردانی رامین عباسی زاده اولین سریال ایرانی در ژانر وحشت از امروز چهارشنبه 19 دی ماه 1397 به نمایش خانگی می آید.

زمان توزیع سریال احضار در نمایش خانگی

رامین عباسی زاده کارگردانی که سابقه تهیه کنندگی سریال هایی چون او یک فرشته بود، کت جادویی، سقوط یک فرشته، پریدخت، میلیاردر و شمس العماره را در کارنامه هنری اش دارد این بار به سراغ کارگردانی سریالی رفت که داستانی همانند او یک فرشته بود یا سقوط یک فرشته دارد.

رامین عباسی زاده که تجربه تهیه کنندگی دو سریال او یک فرشته بود و سقوط یک فرشته را در کارنامه هنری اش دارد سریال احضار را با مضمونی مشابه این دو سریال اما داستانی فراتر از آن جلوی دوربین برد و اولین سریال ژانر وحشت در سینمای ایران را به نام خود ثبت کرد.

توزیع سریال احضار در نمایش خانگی

امروز چهارشنبه 19 دی ماه 1397 اولین قسمت سریال احضار در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

سریال احضار

پوستر جدید سریال احضار در آستانه توزیع در نمایش خانگی

احضار اولین سریال در ژانر وحشت است که با داستانی جالب و متفاوت به کارگردانی و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده و براساس طرحی از آقای کارگردان به نمایش خانگی می آید.

سریال احضار

سریال احضار به نمایش خانگی آمد

در خلاصه داستان سریال احضار آمده است: اغلب ترس ها با شناخت ما از بین می روند، اما ترس هایی که تا مرگ ناشناخته می مانند، رهایت نمی کنند.

سریال احضار

 احضار اولین سریال ایرانی در ژانر وحشت

بازیگران سریال احضار عبارتند از: الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، حسین سیفی، ریحانه رخی، یاسمن همتی، نرگس امینی، نوش آفرین رحیمی، شیما مرزی، بهار خانی، محمد توکلی و با هنرمندی سلیمه رنگزن.

سریال احضار

الهه جعفری بازیگر نقش گیسو در سریال احضار

عوامل و ساخت سریال احضار عبارتند از :طراح فیلمنامه:رامین عباسی زاده، نویسنده:محسن سرتیپی، مدیر تصویربرداری:مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری:مسعود شاهوردی، طراح گریم:رامین مجردی،موسیقی:آریا عظیمی نژاد،تدوین:امیر شیبان خاقانی، طراح صحنه:رامین عباسی زاده،طراح صدا و صداگذار:مهرداد جلوخانی، گریم اسپشیال:محسن ملکی،میثم قره گزلو، طراح لباس:سمیرا کشور نژاد، مدیر برنامه ریزی:علی عباسی زاده، دستیار اول کارگردان:المیرا شرافتیان، صدابردار:علی شندآبادی،مدیران تولید:حسین صیفی، بهروز کریمی، تصویر برداران:مهدی عباسی زاده، امین عزیزی، طراح تیتراژ:رضا اخلاق نجات، عکاسان:فوژان پارسا، امیر اماملی، طراحان و گرافیست:هیربد ثنایی، علی عباسی زاده، مدیران تدارکات:حمید صفدری، مهدی تجریشی،مجری طرح:شهاب کاظمی، سرمایه گذاران:موسسه حنان فیلم ،موسسه گلرنگ رسانه، مدیریت و مشاور تبلیغات:دکتر امیر ستوده، روابط عمومی:سپیده هاشمی، مشاور رسانه ای:منصوره بسمل، تهیه کننده و کارگردان:رامین عباسی زاده.

سریال احضار

سریال احضار به نمایش خانگی آمد

سریال احضار با گریم های متفاوت بازیگرانش برای اولین بار در ژانر وحشت ساخته شد و کارگردان و عوامل فیلم تماشای آن را برای افراد زیر 15 سال و بیماران قلبی توصیه نمیکنند.

زمان توزیع اولین قسمت سریال احضار در نمایش خانگی

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : سریال احضار
وبگردی