محمودرضا قدیریان

سریال برنا به خط پایان نزدیک میشود

تاریخ انتشار : 11 آبان 1396کد مطلب : 59082زمان مطالعه : 2 دقیقه
90 درصد از تصویربرداری سریال برنا انجام شده است و به زودی پرونده این سریال در استان هرمزگان بسته خواهد شد.

تصویربرداری سریال برنا به مرز 90 درصد رسید

سریال برنا از اوایل تابستان در تهران کلید خورد و با حضور بازیگرانی چون فریده سپاه منصور , آشا محرابی و محمودرضا قدیریان جلوی دوربین رفت. کارگردان سریال برنا در یک گفتگو درباره پایان تصویربرداری سریال برنا گفت و آغاز تدوین این سریال تلویزیونی خبر داد.

90 درصد از سریال برنا تصویربرداری شد

عباس رنجبر کارگردان سریال برنا از پایان 90 درصد از تصویربرداری سریال برنا خبر داد. کارگردان سریال برنا با اعلام این خبر افزود:تصویربرداری این اثر در لوکیشن های بروجرد، ساوه، همدان، ملایر، زنجان، رشت و مازندران به اتمام رسیده است و گروه برای ادامه کار به لوکیشن جنوب کشور، یعنی بوشهر عازم شدند.

‎عباس رنجبر با بیان اینکه تاکنون 90 درصد از این سریال تصویربرداری شده است، یادآور شد:کارهای اولیه تدوین مانند سینک آغاز شده است. تیم سازنده در مدت ده روز در استان هرمزگان اقامت خواهند داشت و پرونده «برنا» در همین استان به امید خدا بسته خواهد شد.

سریال برنا

آشا محرابی و فریده سپاه منصور در سریال برنا

خاطرنشان می شود؛ مجموعه تلویزیونی برنا به کارگردانی عباس رنجبر و تهیه کنندگی پریوش کاشانی 5 تیر در تهران کلید خورد. ‎این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده:

قصه آدم شدن و آدم ماندن.... جوانی جویای کار راهی سفری پر ماجرا می شود. ابتدای راه خام است و سری پر غرور دارد اما ذره ذره در سرزمین پهناور ایران جستجو می کند گاهی به کسوت یک ماهیگیر در می آید در حاشیه خزر، گاه آهنگری پیشه می کند در شهری کوچک، گاه درودگر می شود و گاه کشاورز. او در روند این سفر طولانی درگیر ماجراهای دیدنی می شود...

‎فریده سپاه منصور، محمودرضا قدیریان، آشا محرابی، سیاوش طهمورث، جمشید جهانزاده، فریده دریامج، نیلوفر پارسا، حمید غلامی، آیلین دائمی، سمانه حبیب پور و ایمان صفا از بازیگران اصلی سریال برنا هستند.

سریال برنا به خط پایان نزدیک میشود

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی