روزبه حصاری

شرط ساخت بچه مهندس 4

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1399کد مطلب : 62454تعداد نظرات : 3 نظر
سریال بچه مهندس یکی از پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون است که ساخت فصل بعدی آن بسته به استقبال مردم و تصمیم مدیران است.

ساخت ادامه سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس 3 به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این شب ها به عنوان سریال ماه رمضانی در شبکه دو سیما در حال پخش است.

با توجه به استقبال مردم و ساخت سه فصل از این سریال، بسیاری از مخاطبان مایلند که بدانند آیا فصل چهارم این سریال هم ساخته میشود یا خیر که علی غفاری کارگردان بچه مهندس در یک گفتگو به این موضوع اشاره کرد.

شرط ساخت فصل چهارم سریال بچه مهندس

علی غفاری کارگردان سریال بچه مهندس در یک گفتگو درباره این سریال صحبت کرد و در بخشی از این گفتگو ضمن اشاره به ساخت سه فصل از این سریال، ساخت فصل چهارم را منوط به تصمیم مدیران و استقبال مخاطبان دانست.

بازیگران بچه مهندس

محمود خسرومنش ،روزبه حصاری و سعید کریمی در سریال بچه مهندس

بچه مهندس در سه فصل روایتگر ماجرای زندگی جواد جوادی شخصیت اصلی قصه است که این روایت از دوران کودکی،نوجوانی و جوانی او روایت میشود.

بازیگران بچه مهندس

ثریا قاسمی در کنار محمود خسرومنش ،روزبه حصاری و سعید کریمی در بچه مهندس

یونا تدین، مانی رحمانی و روزبه حصاری بازیگران نقش جواد جوادی از دوران کودکی تا جوانی هستند.

نسیم باقریان

نسیم باقریان بازیگر نقش الناز مافی در بچه مهندس

سریال بچه مهندس در فصل سوم با معرفی شخصیت ها و بازیگران جدید همراه است که همگی از جوانان علاقه مند به بازیگری هستند که با این سریال دیده خواهند شد.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی در سریال بچه مهندس 3

بازیگران سریال بچه مهندس 3 عبارتند از:

روزبه حصاری،کامران تفتی، فرهاد قائمیان،ثریا قاسمی، مهشید جوادی،فرناز رهنما، کاوه سماک باشی، سعید کریمی، حدیث چهره پرداز، مانی رحمانی، اتابک نادری، آرش نوذری،سلمان فرخنده، فریده دریامج، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری، محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی پور، سیدمهرداد ضیایی، کریم اکبری مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، افشین نخعی، شیوا خسرومهر، احسان امانی، احسان مهدی، حسن اسدی و... در سریال بچه مهندس 3 بازی میکنند.

روزبه حصاری و سعید کریمی

روزبه حصاری و سعید کریمی در بچه مهندس

فصل چهار سریال بچه مهندس به شرط استقبال ساخته میشود

4.5860
این مطلب مفید بود ؟77189
منبع : عکاس:امین مرادی راد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
3 نظر به ثبت رسیده است
ملودی نيکنام1399-11-03
چرا روزبه حصاری رو کنار گذاشتن ؟!!! اون که بازی و چهره اش عالی بود ، کارسزماتيک بود و جذاب
124
همطاف1399-03-15
من استقبال می کنم پخش کنید فصل چهار رو فصل یک ودو عالی وسه به خصوص عالی بود منتظر فصل چهار هستیم بچه مهندس فیلمی به یاد ماندنی خواهد بود بی شک
1499
رها1399-05-11
فصل سه به نظرم بهتر و پر محتوا تر بود البته فصول یک و دو جذابیت های خاص خود را داشت اما با تغییر فضای داستان و پرداختن به مشکلات نوابغ بسیار این کار به دل نشست وبرای ساخت فصل چهار هم توصیه میکنم که با همین سه بازیگر ادامه بدید روزبه حصاری سعید کریمی و محمود خسرو منش
202
وبگردی