سیما تیرانداز

عکس جدید سیما تیرانداز در سریال خانه امن

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1399کد مطلب : 24048زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویر جدیدی از سیما تیرانداز در سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی منتشر شد.

ساخت سریال خانه امن به کجا رسید

سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری سال گذشته مقابل دوربین رفت و با حضور چند بازیگر جدید تصویربرداری این سریال در مناطق مختلف ایران آغاز شد.

سیما تیرانداز از اولین بازیگرانی است که به سریال خانه امن پیوست و به تازگی تصویر جدیدی از او در این سریال منتشر شد.

عکسی از سیما تیرانداز در سریال خانه امن

صفحه رسمی سریال خانه امن عکس جدیدی از سیما تیرانداز در این سریال را به اشتراک گذاشت و احمد معظمی کارگردان این سریال هم ویدئویی از پشت صحنه سریال را منتشر کرد.

سیما تیرانداز

خانه امن سریالی امنیتی جاسوسی است که از چند ماه قبل مقابل دوربین رفت و با رعایت مسائل بهداشتی در دوران توقف اغلب پروژه ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به تصویربرداری خود ادامه داد.

سیما تیرانداز

سریال خانه امن به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری سریالی درباره تهدیدات داعش و کمک رسانی کشورهای دیگر در عملی کردن این تهدیدات است و به ماجرای سناریوی آمریکا برای برهم زدن امنیت و آرامش ما پرداخته میشود.

سیما تیرانداز، حمیدرضا پگاه، سامان صفاری و امین زندگانی بازیگران سریال خانه امن هستند که حضورشان در این سریال قطعی است و به زودی بازیگران دیگری هم به این پروژه خواهند پیوست و این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است.

سیما تیرانداز

تصویربرداری سریال خانه امن در لوکیشن های مختلف داخل کشور در حال انجام است و با پیوستن بازیگران جدید و تصویربرداری بخش های خارج از کشور برای پخش در نیمه دوم سال 99 آماده خواهد شد.

انتشار تصویر جدید سیما تیرانداز در سریال خانه امن+زمان پخش

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : عکاس:سمیرا بختیاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی