هادی حجازی فر و نیما شعبان نژاد
سریال دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی سریال نوروز 99 در شبکه سه سیما است که در ادامه به معرفی بیشتر آن می پردازیم.

سریال دوپینگ مهمان شبکه سه در نوروز 99

رضا مقصودی کارگردانی که ساخت فیلم خجالت نکش را در کارنامه هنری اش دارد این بار با ساخت یک سریال مهمان تلویزیون در ایام نوروز 99 میشود.

سریال دوپینگ به عنوان سریال نوروزی امسال در شبکه سه انتخاب شد و تابحال 15 قسمت از این سریال تصویربرداری و آماده نمایش شده است.

توقف تصویربرداری سریال دوپینگ با شیوع کرونا

شیوع ویروس کرونا تصویربرداری سریال دوپینگ را متوقف کرد و تنها 15 قسمت از این سریال برای پخش نوروزی تصویربرداری شد و ادامه ضبط این سریال به زمان مناسب دیگری موکول شد.

دوپینگ سریالی 30 قسمتی است که به تهیه کنندگی امیر پروین حسینی مقابل دوربین رفت و از اولین روز فروردین ماه ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

شبنم مقدمی و محمد بجرانی

سریال دوپینگ با داستانی کمدی و حضور بازیگرانی سرشناس اوقات خوشی را در ایام تعطیلات نوروزی سال 99 برای مخاطبان تلویزیون رقم خواهد زد.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر ، شبنم مقدمی، الناز حبیبی، محمد بحرانی، نیما شعبان نژاد،علیرضا آرا،مینا جعفرزاده،شیوا خسرومهر، زهره صفوی، فرزین محدث، میثاق جمشیدی، وحید رحیمیان، ایلیا کیوان،مهتاب حسینی، شیما جهانگیری، فروغ اکبری، فرشید نزاکتی، زهرا کوهساریان و... بازیگران سریال دوپینگ را تشکیل میدهند.

بازیگران سریال دوپینگ

هادی حجازی فر یکی از چهره های جدی دنیای هنر است که این روزها در حال کسب تجربه هایی متفاوت است. بازی در سریال دوپینگ و زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان در ژانر طنز از تجربه های متفاوت او محسوب میشود.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی و الناز حبیبی که تجربه همکاری با رضا مقصودی را در فیلم خجالت نکش داشتند بار دیگر در سریال دوپینگ با او همکاری میکنند.

سریال دوپینگ نوروز 99 در شبکه سه+ بازیگران و تصاویر

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
وبگردی