سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر سریال پرستاره رقص روی شیشه شد

تاریخ انتشار : 3 مهر 1397کد مطلب : 71845زمان مطالعه : 2 دقیقه
سحر قریشی به عنوان جدیدترین بازیگر به سریال پرستاره رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه پیوست.

سریال رقص روی شیشه بازیگر جدید گرفت

سریال پرستاره رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه بازیگر جدید گرفت. بعد از حضور پررنگ بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون بازیگر جدید دیگری به جمع بازیگران سریال رقص روی شیشه اضافه شد.

چند روز پیش بود که مهدی گلستانه کارگردان این سریال خبر از حضور ترلان پروانه و ابوالفضل میری در سریال جدیدش برای نمایش خانگی داد و حالا سحر قریشی به عنوان بازیگر جدید به این سریال پیوسته است.

سحر قریشی در سریال رقص روی شیشه

سحر قریشی

سریال رقص روی شیشه با سحر قریشی 

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از حضور سحر قریشی داد و نوشت :سحر قریشی جدیدترین بازیگری است که به مجموعه رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری پیوسته است.

سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر جدید سریال رقص روی شیشه

به گزارش مشاور رسانه ای مجموعه رقص روی شیشه، پس از حضور چهره های مطرح سینما در این مجموعه شبکه نمایش خانگی، سحر قریشی جدیدترین بازیگری است که برای ایفای نقش در این مجموعه انتخاب شده و بزودی مقابل دوربین خواهد رفت.

مسابقه 13 شمالی

سحر قریشی در مسابقه پرستاره 13 شمالی

قریشی پیش از این با مجموعه آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی و در ماههای اخیر هم با مجموعه سیزده شمالی حضور در شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده است و رقص روی شیشه سومین تجربه حضور این بازیگر در یک سریال نمایش خانگی است.

ترلان پروانه و ابوالفضل میری

ترلان پروانه و ابوالفضل میری در سریال رقص روی شیشه

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، تدوین:سپیده عبد الوهاب، مدیر صدابرداری:محمد کیان ارثی، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراحی و ترکیب صدا:حسین ابوالصدق، طراح لوگو:محمد روح الامین، عکاس:حبیب مجیدی، طراح جلوه های ویژه بصری:بهنام خاکسار و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

سحر قریشی

سحر قریشی در مسابقه 13 شمالی

13 شمالی عنوان مسابقه ای بین دو گروه از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون است که اولین قسمت آن در هفته اول مرداد در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. در گروه خانم های 13 شمالی سحر قریشی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند.

سحر قریشی بازیگر سریال پرستاره رقص روی شیشه شد

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی