سعید آقاخانی

خبر جدید از ساخت فصل دوم سریال نون خ

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1398کد مطلب : 56449زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی با حضور بازیگران جدید بعد از پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید از ماه آینده جلوی دوربین می رود.

بازیگران جدید در سریال نون.خ

سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی است که نوروز امسال روی آنتن شبکه یک سیما رفت و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد.

فصل دوم این سریال پرمخاطب به زودی جلوی دوربین میرود و بازیگران جدیدی به جمع بازیگران این سریال خواهند پیوست.

فصل دوم سریال نون.خ در مرحله پیش تولید

سریال نون.خ با حضور همه بازیگران پیشین به جز هومن حاجی عبداللهی و اضافه شدن چند بازیگر جدید این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و از مهرماه جلوی دوربین میرود.

بازیگران سریال نون.خ

سریال نون.خ در ماه رمضان می آید

سریال نون.خ داستان نورالدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی است که در کرمانشاه جلوی دوربین میرود.

حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی

بازی حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی در سریال نون.خ

فصل دوم این سریال برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است و به زودی و با پیوستن بازیگرانی جدید و اتمام مراحل پیش تولید به زودی جلوی دوربین میرود تا سال آینده در ماه مبارک رمضان آماده پخش شود.

 فریده سپاه منصور

بازی فریده سپاه منصور در سریال نون.خ

در خلاصه داستان سریال نون.خ آمده است:نورالدین خانزاده صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتاب گردان است. کشاورزان هم محلی نورالدین، محصول تخمه آفتاب گردان خود را به نورالدین فروخته اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند. در همین حین، خبر می رسد که میرزایی از دنیا رفته است و کشاورزان که از این خبر مطلع می شوند هر یک به نحوی سعی می کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته اند، از او بگیرند. نورالدین هم طی گفتگوهای متفاوت با اطرافیان میرزایی متوجه می شود که او در اواخر زندگی اش آه در بساط نداشته است و …

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی نورالدین خانزاده سریال نون.خ

سعیدآقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، علی صادقی، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضاحنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و... بازیگران فصل اول سریال نوروزی نون.خ را تشکیل میدهند.

آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال نون.خ

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : سریال نون خ
وبگردی