سریال نمایش خانگی
چندسالی است که سریال های پرطرفدار مهمان خانه های ایرانیان است، سریال های پرستاره و پرهزینه که از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر میشود و توانسته علاقمندان زیادی را به خود جذب کند.

 سریال های پر طرفدار در نمایش خانگی

چندسالی است که سریال های پرطرفدار مهمان خانه های ایرانیان است، سریال های پرستاره و پرهزینه که از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر میشود و توانسته علاقمندان زیادی را به خود جذب کند.

نمایش خانگی به دلیل تنوع و جذابیت خود این روزها با علاقه هنردوستان مواجه شده است و توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند، در ادامه با ما همراه باشید تا با جدیدترین آثار درحال تولید آشنا شویم.

سریال هیولا

مهران مدیری که از آن میتوان به یکی از بزرگترین طنزپردازان ایران نام برد پس از 9 سال تصمیم گرفته تا با کمک پیمان قاسم خانی جدیدترین سریال خود را به تصویر بکشد. سریال هیولا هم اکنون در شهرک سینمایی در حال ساخت می باشد و امیر برادران فیلمنامه آن را تهیه نموده است، فعلا اطلاعات دقیقی از این سریال موجود نیست اما دانلود سریال هیولا پس از انتشار آن در شبکه نمایش خانگی برای علاقمندان میسر خواهد شد.

سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد کاراکتر با «عاشقانه» متفاوت می باشد زیرا چهره های سینمایی بیشتری در این سریال حضور خواهند داشت، این سریال در 26 قسمت تدارک دیده شده و تاکنون 50 درصد ازآن تصویربرداری شده است، دانلود سریال رقص روی شیشه به صورت قانونی از واریته میسر خواهد شد.

سریال نهنگ آبی

نهنگ آبی که یکی دیگر از سریال های پرستاره این روزها است، آخرین ساخته فریدون جیرانی و محصولی برای نمایش در شبکه نمایش خانگی می باشد و در 30 قسمت و برای نمایش در شبکه نمایش خانگی ساخته شده است. لیلا حاتمی و ساعد سهیلی بازیگران نقش های اصلی این اثر هستند و داستانی معمایی-عاشقانه را در فضای ماجراجویانه سریال رقم می زنند و به زودی دانلود سریال نهنگ آبی برای علاقمندان فراهم خواهد شد.

سریال سالهای دور از خانه

اگر چه این اسم مارا به یاد دوران کودکی و سریال اوشین می اندازد اما میتوان ازآن به «شاهگوش 2» نام برد، سریال کمدی «سال های دور از خانه» اسپین آف  مجموعه «شاهگوش» است که در آن داستان های جذابی از خنجری و زهره، 2 شخصیت سریال روایت می شود و دانلود سریال سالهای دور از خانه پس از انتشار در شبکه نمایش خانگی ممکن میشود.

در کنار این سریال ها، فیلم هایی که دوره اکران خودرا سپری کرده اند نیز به زودی از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر میشود که میتوان به فیلم های بدون تاریخ بدون امضا، هزارپا، خانم یایا، لس آنجلس تهران، هشتگ، مغزهای کوچک زنگ زده و چندی دیگر از فیلم ها اشاره کرد.

شما میتوانید برای دانلود فیلم جدید به سایت واریته به نشانی www.Varite.net  مراجعه کنید و فیلم های جدید را به صورت قانونی از این رسانه دنبال نمایید.

سریال های نمایش خانگی پرطرفدارتر از همیشه

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی