سریعترین ترن دنیا
امروزه در شهر بازی ها انواع ترن های هوایی وجود دارند و همچنین با پیشرفت تکنولوژی سریع ترین ترن های رویایی در حال رونمایی هستند

سریعترین ترن دنیا ساخته شد

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، روزانه شاهد اختراعات جدید در این زمینه هستیم و گاها برایمان شوکه کننده هستند و گاها نیز شاید نظر ما را به خود جلب نکنند.اما آیا تا به حال فکر می کردید که روزی خواهد رسید جابجایی از نقطه ای دور به نقطه ای دیگر تنها در عرض چند دقیقه می تواند صورت بگیرد؟!
سریع ترین ترن

 رونمایی از سریع ترین ترن زیر زمینی 

این یک رویای بزرگ برای تمام ما انسان ها در کره زمین می باشد و خوشبختانه روز گذشته از یک "ترن" زیر زمینی در دبی رونمایی شد که می تواند مسافت 138 کیلومتری (از دبی تا ابوظبی) را تنها در عرض 12 دقیقه بپیماید که تصاویر و مشخصات آن را در این بخش از نمناک برایتان اورده ایم. این اختراع در نوع خود بی نظیر و شگفت انگیز است و با اجرای گسترده آن در سطح جهانی،می تواند مشکل بسیاری از انسان ها را در زمینه رفت و آمد و ذخیره کردن زمان برای انجام دادن کارهای دیگر برطرف سازد.
سریع ترین ترن زیر زمینی

سریع ترین ترن زیر زمینی در دبی

قبل از رونمایی این اختراع شگفت انگیز،برای پیمودن 138 کیلومتر(از دبی تا ابوظبی)،باید به مدت 90 دقیقه در قطار می نشستید تا به مقصد خود می رسیدید اما اینک دیگر نیازی به سپری کردن این مقدار وقت در قطار نیست.

سفر با ترن زیرزمینی

سفری سریع با ترن زیر زمینی

همان گونه که گفتیم،کارشناسان پیش بینی کرده اند که این قطار با سرعت بسیار بالایی که دارد می تواند مسیر بین ابوظبی تا دبی را که 86 مایل (138کیلومتر) را تنها در طی 12 دقیقه بپیماید همچنین پس از رونمایی از این ترن این گونه گفتند:"این اختراع می تواند در سال های آینده یک راه راحت برای سفر کردن باشد".
ذخیره زمان با سریعترین ترن

کاهش اتلاف وقت با سریع ترین ترن جهان

این ترن می تواند مزیت های زیادی داشته باشد و طبق گفته کارشناسان می تواند سالانه 800میلیون دلار و وقت بسیاری از افراد را ذخیره نماید.اما با این وجود نباید انتظار داشته باشید که این ترن های پر توان به زودی افتتاح شوند چرا که در طی 5 سال آینده قرار است تا آزمایش بشوند.

86 مایل تنها در 12 دقیقه

86 مایل تنها در 12 دقیقه با سریع ترین ترن دنیا

رونمایی از سریع ترین "ترن" زیر زمینی دنیا در دبی + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
وبگردی