سر ماهی
قسمت بزرگی از سر ماهی کوچک آکواریوم مرد تایلندی توسط یکی از ماهی های گوشتخوار خورده شد اما ماهی کوچک زنده و سرحال همچنان شنا می کرد.

ماهی که بعد از خورده شدن سرش 3 روز زنده ماند و شنا کرد!!

کلیپ جالب و عجیبی که توسط یکی از کاربران تایوانی در فضای مجازی منتشر شده است بازدید کنندگان را حیرت زده ساخت ، کلیپ متعلق به نوعی ماهی کوچک از گونه ماهی قرمزهای عید بود که داخل آکواریوم با یکی از ماهی ها درگیر شده و بیشتر سرش را از دست داد اما توانست زنده بماند و چند روزی بدون مشکل شنا کند.
Bizarre video shows ‘zombie’ goldfish that’s been ‘swimming around for three days after having its HEAD eaten’
سر ماهی

سر ماهی توسط ماهی گوشتخوار  کنده شد ولی ماهی طعمه زنده ماند

ماهی که با سرکنده شده شنا می کرد به زامبی ماهی معروف شد!

عنوان "زامبی ماهی" به ماهی کوچکی در تایوان داده شد که بعد از کنده شدن سرش توسط دندان های ماهی دیگر توانست زنده بماند و بدون هیچ مشکلی و به گفته ی صاحبش حتی بهتر از قبل شنا کند.
نظرات مختلفی از سوی کاربران برای این ویدئو ارسال شد که برخی معتقد بودند بخش خاصی از سر ماهی جدا نشده است و چیز عجیبی نیست که او می تواند همچنان راحت شنا کند اما صاحب ماهی در پاسخ نظرات نوشته که یکی از ماهی های آکواریوم قسمت اعظم سر ماهی کوچک را با دندان هایش کنده و او که شاهد ماجرا بود برایش باورکردنی نیست که ماهی کوچک که چیزی از سرش باقی نمانده است می تواند بدون مشکل شنا کند.
"لین شائولون" اهل تایوان در توضیحات تکمیلی نوشت ماهی کوچک با بی دقتی من شکار ماهی گوشت خوار شد اما او مقاوم تر از آنچه که من فکر می کردم بود چرا که حالا 3 روز بعد از نداشتن قسمت بزرگی از سرش می تواند شنا کند.

 ویدئوی کوتاه از ماهی که سرش توسط ماهی گوشتخوار کنده شد ولی زنده ماند

 

زامبی ماهی! ماهی که سرش خورده شد و زنده ماند + ویدئو

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : ماهی عجیب
وبگردی