سعد ناطق

سعد ناطق مدافع عراقی در راه پیوستن به پرسپولیس

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48911زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعد ناطق مدافع عراقی در راه تهران است و در صورتی که با پرسپولیس به توافق برسد با آنها قرارداد خواهد بست.

سعد ناطق مدافع عراقی در راه تهران

در صورت رسیدن به توافقات قطعی و فراهم شدن خواسته های سعد ناطق این مدافع عراقی برای امضای قرارداد با پرسپولیس تا روز جمعه به تهران خواهد آمد. مسئولان باشگاه پرسپولیس در جهت تقویت تیم سرخ پوشان پایتخت و در راستای جذب بازیکنانی که مدنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس هستند، باب مذاکره را با برخی از بازیکنان باز کرده اند که سعد ناطق مدافع عراقی تیم نیرو هوایی عراق هم یکی از این بازیکنان است.
این بازیکن که مدت هاست صحبت حضورش در پرسپولیس به گوش می رسد با وجود پیشنهادهای خوبی که از برخی از تیم های حاشیه خلیج فارس دریافت کرده، اما علاقمند است تا در صورت فراهم بودن شرایط، فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد.
این بازیکن 23 ساله در صورتی که یه تیم پرسپولیس بپیوندد جزو سهیمه بزرگسالان به حساب می آید ولی از آنجاکه لیست پرسپولیس جای خالی دارد، حضور او می تواند به پر شدن لیست سرخ پوشان با حضور بازیکنان باکیفیت کمک کند.

 

 سعد ناطق

مدافع عراقی در آستانه پرسپولیسی شدن


مذاکرات با این بازیکن عراقی از نیم فصل لیگ شانزدهم آغاز شد اما ناطق در نهایت نتوانست وارد ایران شود. با این همه مسئولان پرسپولیس کماکان با این بازیکن مذاکره کردند و طبق پیگیری های، توافقات خوبی هم به دست آمده است و فقط در برخی از جزئیات چانه زنی ها و صحبت هایی در جریان است که در صورت حل شدن آن، این مدافع عراقی را باید پرسپولیسی بدانیم.
اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و مسائل موردنظر ناطق مورد موافقت مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد، این بازیکن 23 ساله عراقی تا روز جمعه به تهران می آید تا قراردادش را امضا کند. از طرف دیگر به دلیل فشردگی مسابقات نیروهای هوایی عراق، ناطق فرصت کافی برای حضور در ایران و مذاکرات رودررو با پرسپولیسی ها نداشت اما چنانچه توافقات قطعی حاصل شود، تا آخر هفته جاری سعد ناطق وارد تهران خواهد شد.

سعد ناطق مدافع عراقی در راه پیوستن به پرسپولیس

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برگرفته از فارس /ی
برچسب : سعد ناطق
وبگردی