فرزاد فرزین

سفینه فرزاد فرزین در برج میلاد + تصاویر

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395کد مطلب : 36596زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزاد فرزین کنسرت جدید خود را با نام 1410 در برج میلاد برگزار کرد، لباس فضایی فرزاد فرزین یکی از حاشیه های جالب این کنسرت بود.

فرزاد فرزین با لباس فضایی 

کنسرت فرزاد فرزین شبانگاه یکشنبه 21 شهریور ماه در دو نوبت 20 و 22:45 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا شد.

فرزین در این کنسرت که آغاز آن با ورود دو مرد در لباس فضایی و حرکات آکروباتیک شان همراه بود، در میان تشویق تماشاگران از درون سفینه ای فضایی که روی صحنه قرار داشت و در دو سوی آن یک سیاره با قمری به دورش و یک ستاره نصب شده بود، بیرون آمد.

سپس فرزاد فرزین در صحبت های کوتاهی گفت:«خوشحالم که امشب بار دیگر در کنار شما هستم. آخرین شب از سری کنسرت «1410 » را به طرفدارانم تقدیم می کنم که انرژی شان دوبرابر انرژی طرفداران دیگر خوانندگان است.»

فرزاد فرزین با لباس فضایی

فرزاد فرزین با لباس فضایی در کنسرت

فرزین سپس دو قطعه از آلبوم «6» را خواند و با اشاره به نام آلبوم جدید خود، «شانزه لیزه» افزود:«نام این آلبوم از یکی از ترانه های آن سروده روزبه بمانی گرفته شده است. فضای این آلبوم نسبت به آلبوم های پیشینم متفاوت است و من این تفاوت را دوست دارم.»

فرزین در ادامه قطعه «دوریت» از آلبوم «شلیک» و قطعه «لحظه ها» از آلبوم «6» را خواند و با رفتن به سراغ آلبوم «شخصی» مجددا به «شیش» برگشت.

در ادامه فرزین ضمن اشاره به این نکته که می خواهد چیزی بخواند که شاید به مذاق بزرگ ترها خوش تر بیاید تا جوانان، از صحنه خارج شد. با خروج او حسام نواب صفوی روی صحنه آمد و با قرار گرفتن پشت پیانو شروع به نواختن تصنیف «بازگشته»(امید جانم) کرد و فرزین نیز او را همراهی نمود.

فرزاد فرزین

کنسرت فرزاد فرزین

با پایان یافتن این قطعه، نواب صفوی در میان تشویق حاضران در سالن به آن ها گفت:من برای امشب برنامه ریزی بسیاری کرده بودم و به این نکته که امشب کجا باشم بسیار فکر کرده بودم چون امشب شب تولدم است. از این که این شب را در میان شما می گذرانم بسیار خوشحالم.

در ادامه، فرزاد فرزین ضمن درخواست از تماشاگران برای تشویق منوچهر هادی و یکتا ناصر به عنوان مهمانان کنسرت «1410» از ساخت سریالی با نام «عاشقانه» توسط منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی خبر داد که به تازگی کلید خورده است و او یکی از بازیگران آن خواهد بود. فرزین همچنین صاحب فرزند شدن این زوج در آینده ای نزدیک را به آن ها تبریک گفت.

کنسرت «1410» در میان استقبال جوانانی که به سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران آمده بودند و با خوانده شدن تیتراژ پایانی برنامه «ماه عسل» و آهنگ «با تو» پایان یافت.

سفینه فرزاد فرزین در برج میلاد + تصاویر

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
برگرفته از رکنا - / ک
برچسب :
وبگردی