نمناک اخبارحوادث سقوط هلی کوپتر مرزبانی در ارومیه + جزئیات
سقوط بالگرد ، سقوط بالگرد ناجا
یک فروند بالگرد مرزبانی نیروی انتظامی در ارومیه سقوط کرد. در ادامه جزئیات حادثه سقوط هلیکوپتر مرزبانی را می خوانید.
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1398

حادثه سقوط بالگرد مرزبانی در ارومیه

فارس: فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی از سقوط بالگرد در منطقه دالامپر در استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت:در این حادثه، یک نفر از خلبانان شهید و 3 تن دیگر از سرنشینان بالگرد مجروح شدند. 

سردار مستاجران اظهار داشت:صبح امروز، یک فروند بالگرد هواپیمایی نیروی انتظامی هنگام جابجایی نیروهای مرزبانی، در ارتفاعات صعب العبور غرب کشور (منطقه دالامپر در استان آذربایجان غربی) به علت نقص فنی دچار سانحه شد. 

وی گفت:در این حادثه، یک نفر از خلبانان شهید شد و 3 تن دیگر از سرنشینان بالگرد نیز مجروح شدند که حال آنها نیز وخیم گزارش شده است. 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به انتقال مجروحان به مراکز درمانی، خاطرنشان کرد:حال دیگر سرنشینان این بالگرد خوب است. 

فرمانده هوا ناجا گفت:یک تیم کارشناسی به منظور بررسی علت نقص فنی بالگرد به منطقه اعزام می شود.

شهدا و مجروحان حادثه سقوط بالگرد مرزبانی ناجا در ارومیه

ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط بالگرد نیروی انتظامی در ارومیه خبر داد. 

سید مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد:ساعت ١١ و 5٨ دقیقه گزارشی مبنی بر سقوط یک دستگاه بالگرد نیروی انتظامی به اورژانس اعلام شد که در پی آن پنج دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه محل سقوط دیزج مرگور در کوه های دالامپر ارومیه اعلام شده است، گفت:آمار دقیقی از تعداد مصدومان یا کشته شدگان این حادثه مشخص نیست. 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در خبری تکمیلی اعلام کرد:این حادثه احتمالا 9 مصدوم دارد که 2 نفر از آنها تحویل بیمارستان عارفیان ارومیه شدند. 7 نفر مابقی در پاسگاه مرزی فعلا مستقر هستند که به علت کولاک فعلا امکان جابجایی ندارند. 

اما علی مصطفوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از شهادت یک تن و مصدومیت 8 تن در این حادثه خبر داد. 

مصطفوی در خصوص این حادثه گفت:این بالگرد برای تعویض اکیپ واحد های مرزبانی به منطقه اعزام شده بود که متاسفانه در ساعت 11 و 40 دقیقه امروز در منطقه صعب العبور دالامپر ارومیه دچار سانحه شده و سقوط کرد. 

وی اعلام کرد:در این سانحه یک نفر شهید و 8 نفر مجروح شده اند که 2 نفر از مجروحان برای درمان به یکی از مراکز درمانی ارومیه اعزام شدند.

انتهای پیام/م

جزئیات حادیه سقوط هلی کوپتر مرزبانی ناجا در ارومیه

این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف