سلفی ترانه علیدوستی و دخترش

سلفی جالب ترانه علیدوستی و دخترش حنا در آسانسور

کد مطلب : 18345تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
ترانه علیدوستی بازیگر سریال شهرزاد به تازگی در پست اینستاگرامی اش عکسی از خود و دخترش حنا در آسانسور منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

ترانه علیدوستی بازیگر زن سینما و تلویزیون که با بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم خوش درخشید و تبدیل به بازیگری مطرح شد اکنون در سریال جدید شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی مشغول بازی است،وی جدیدآ عکسی سلفی با دخترش در پیج شخصی خود منتشر کرده و در متن آن نوشت:

اینجور وقتها دوست دارم این آسانسور هیچوقت نرسه خونه

ترانه علیدوستی و دخترش

در این بخش می توانید سلفی جدید دیگری از ترانه علیدوستی و دخترش را نیز مشاهده کنید.

ترانه علیدوستی و دخترش

ترانه علیدوستی بازیگری که با من ترانه 15 سال دارم یک شبه راه چند ساله را رفت این روزها درگیر بازی در سریال شهرزاد است.او در این فیلم قرار است نقش زنی مرفه در یک خانه اعیانی را بازی کند .

“شهرزاد” توسط حسن فتحی کارگردانی شده و برای عرضه در شبکه خانگی تولید می شود.ترانه علیدوستی در این سریال با بازیگرانی چون علی نصیریان، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و امیرحسین رستمی همبازی است و داستان عاشقانه سریال نیز با حضور وی به عنوان یکی از قطبهای درام شکل می گیرد.

“شهرزاد” مجموعه ای است که برای نخستین بار با تدارکاتی عظیم و با بیش از 150 نفر عوامل در بخش خصوصی تولید می شود.این مجموعه در حدود دو سال پیش تولید و چهار ماه تولید در بیش از 100 لوکیشین فیلمبرداری اش به نیمه رسیده و تلاش می شود تا اواخر مرداد ماه سال جاری به شبکه خانگی بیاید.

ترانه علیدوستی و دخترش

سلفی جالب ترانه علیدوستی و دخترش حنا در آسانسور

4.2116
این مطلب مفید بود ؟9818
منبع : نمناک - / ل
1 نظر به ثبت رسیده است
s.m1397-04-06
ترانه علیدوستی بی نظیر و واااااقعا بهترینه
22
وبگردی