نمناک اخبارحوادث سوزاندن و قتل دردناک دختر4 ساله با ماهی تابه توسط مادرش
سوزاندن دختر ، جنایت مادر با فرزندش
مادر بیرحم قصد داشت به هر قیمتی کودک خردسالی را که از همسر سابق او بود از زندگی جدیدش حذف کند برای همین با سوزاندن دختر 4 ساله اش او را به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

مادر بیرحم برای کشتن دختر 4 ساله اش از ماهیتابه داغ برای سوزاندن او استفاده کرد

یکی از اخبار دلخراش مربوط به جنایات خانوادگی خبر ناراحت کننده قتل دختر بچه 4 ساله ای بود که مادرش برای حذف او از زندگی خود دست به کار باورنکردنی زد و با نشاندن کودک خردسال خود داخل ماهیتابه داغ نقشه شوم خود را اجرا کرد.
Humanity Dies A Painful Death As Mother Makes Her 4-Year-Old Sit On A Hot Pan To Get Rid Of Her
سوزاندن دختر

نشاندن دختربچه خردسال داخل ماهی تابه برای سوزاندنش توسط مادر بیرحم

سوزاندن و قتل دختربچه خردسال توسط مادرش با ماهی تابه داغ

حادثه دلخراشی در حیدرآباد شوک بزرگی بود به سازمان حمایت از حقوق کودکان ؛ کودک خردسال که تنها 4 سال داشت به دست مادرش و به روشی بیرحمانه به قتل رسیده بود.بر اساس گزارش ایندین تایمز مادری به زور دختر خردسال خود را داخل ماهی تابه ای داغ نشاند تا او را بکشد.
اثرات سوختگی شدید در بدن کودکی در حد دردناکی بود ولی کودک هنوز زنده بود برای همین مادر بیرحم به همراه همسر خود او را به یکی از اطبا خانگی رساندند و ادعا کردند که این کودک را کنار جاده دیده و برای کمک به او به آنجا آورده اند .
از قرار معلوم این دختر از همسر قبلی زن بیرحم بوده و او قصد داشته فرزند بیگناهش را از زندگی جدید خود حذف کند و برای همین دست به چنین جنایت زده . دختربچه خردسال بعد از چند ساعت رنج جان خود را از دست داده و زن بیرحم نیز تحویل قانون داده شد تا بعد از بررسی های نهایی حکم قصاص برای او اجرا شود.

سوزاندن و قتل دردناک دختر4 ساله با ماهی تابه توسط مادرش

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف