نمناک سرگرمیدیدنی ها سورپرایز خنده دار داماد توسط عروس ؛حتما ببینید + تصاویر
دامادی که در باغ ایستاده بود و منتظر آمدن عروس بود، به طور بسیار جالب و خنده دار سوپرایز شد.

شوخی خنده دار عروس برای سورپرایز کردن دامادش

در هرکشوری با توجه به سنت و باورهای مردم آن کشور مراسم ازدواج برگزار می شود و هر یک ویژگی های خاصی دارد که دراین میان ایده های جدید وجالب عروس و داماد می تواند آن را به یاد ماندنی تر کند ؛ ایده هایی که بیشتر نقش سورپرایز کردن عروس و داماد یا میهمانان را دارد که یکی از جالب ترین های آن را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید که علاوه بر به یاد ماندنی بودن خنده دار و جالب است.
سوپرایز شدن بسیار جالب داماد

دامادی که به طور جالب سوپرایز شد 

آقای داماد وسط باغ طبق برنامه ریزی های قبلی منتظر رسیدن عروس خانوم بود تا مثل همه دامادها یکباره رو برگرداند و همسر آینده اش را در لباس سفید عروس ببیند و از خوشحالی اشک در چشمانش حلقه بزند ؛ انتظار به پایان رسید و آقای داماد صدا زده شد تا رو برگرداند و شگفت زدگی را در زیباترین روز زندگی اش تجربه کند و "جک ون سیکل" جوان رو برگرداند و با سورپرایز همسرش روبرو شد ؛ و به جای گریه خوشحالی قهقه زد و خندید چرا که به جای عروس یکی از دوستانش لباس سفید عروس به تن کرده بود تا این لحظه را برایش فراموش نشدنی تر کند.
سوپرایز داماد

دامادی که در باغ سوپرایز شد 

سورپرایز عروس خانوم اثر کرد و داماد حسابی غافلگیر شد ؛ این نقشه ای بود که دوست اقای داماد با عروس خانم طراحی کرده بودند که تصاویرش به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و کامنت های جالبی هم دریافت کرد.
آقای داماد بعد از این غافلگیری به همراه دوستش با سمت ساختمانی که عروس خانم در انجا منتظرش بود رفتند تا پیش میهمانان رفته و مراسم را آغاز کنند.
سوپرایز شدن داماد

سوپرایز شدن بسیار جالب داماد در باغ 

سورپرایز خنده دار داماد توسط عروس ؛حتما ببینید + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف