سوپ پنیر سویا با قارچ
در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه سوپ پنیر سویا با قارچ را آموزش خواهیم داد که علاوه بر فواید آن طعم دلنشینی هم داراست.همراه ما باشید.

مواد لازم برای سوپ پنیر سویا با قارچ

   
پودر ماهی  20 گرم
آب  6 فنجان
پیاز سبز  2 عدد
سس سویا  0.25 فنجان
پنیر سویا  300 گرم
صدف خوراکی  6 عدد
قارچ  3 عدد
سوپ
 

طرز تهیه سوپ پنیر سویا با قارچ

ماهیتابه مخصوص این غذا را می توانید از بعضی فروشگاههای مخصوص لوازم خارجی تهیه نموده یا اینکه از ماهیتابه برقی بجای آن استفاده کنید , برای میهمانان می توانید این غذا را بصورت تک نفره سرو نمایید و برای هر نفر یک کاسه تخم مرغ جداگانه بگذارید و مواد را داغ قبل از خوردن در آن فرو کنید . سوکیاکی را با برنج سرو نمایید , استیک را قبل از برش زدن مدت کوتاهی در فریزر قرار دهید .
گوشت را به قطعات نازک خرد کنید , روی قارچها آب و درب آن را گذاشته و بمدت 20 دقیقه کنار بگذارید خیس بخورند سپس آبکش کرده و ساقه آنها را جدا کنید , یک قاشق غذا خوری روغن را در ماهیتابه گرم کنید , یک چهارم گوشتها را روی شعله زیاد در ان سرخ کرده , یک چهارم قارچها , سبزیجات , پنیر و رشته فرنگی را افزوده بهم بزنید تا نرم شوند سپس یک چهارم سس را روی آن پخش کنید و سرو نمایید , این عمل را با باقی مواد نیز تکرار کنید
در صورت رعایت مقادیر مواد اولیه این غذا برای 4 تا 6 نفر کافیست.
 
 
طرز تهیه سس 
 
نصف فنجان سس سویا , یک فنجان آب داغ , یک قاشق غذا خوری شکر , یک قاشق غذا خوری آبلیمو , مقداری ادویه و 10 گرم پودر ماهی را با هم مخلوط کنید , بهم بزنید تا شکر حل شود سپس آن را بجوشانید , سس حاضر است.
 
سوپ پنیر سویا با قارچ

نکات تکمیلی در مورد سوپ

سوپ جزو سوپ میباشد
زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 10دقیقه
و زمان پخت و انتظار آن در حدود 1 ساعت میباشد .
سوپ را می توانید در وعده پیش غذا - سرو کنید .
توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

سوپ ، طرز تهیه سوپ پنیر سویا با قارچ

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از آشپزی آکا/ ش
وبگردی