سویشرت دخترانه
ست های پیشنهادی دخترانه و مد روز با سویشرت را مشاهده میکنید که استایلی اسپرت و امروزی به شما میبخشند.

ایده های پوشیدن سویشرت دخترانه

اولین چیزی که بعد از شنیدن نام “سویشرت” به ذهن ما می آید، آن سویشرت های پر از طرح ها و چاپ های رنگی دانشجوهای کالج های آمریکاست که معمولاً دو حرف اول نام دانشگاه یا کالج شان بر آن نوشته شده است. یا مثلاً یک چیز دیگر که ممکن است از ذهن ما رد شود، تیپ بگی و گشاد و هنجارشکن رَپر های امروزی است.

اگه دوست دارید سویشرت هایتان را در بیرون از منزل و حتی واسه کار بپوشید ولی در کنارش جذاب هم باشید ، حتما با ما همراه باشید.

با کت ، تی شرت و شلوارجین بپوشید
آره شما میتوانید سویشرت ها را برای کار هم بپوشید . اگر میخواهید تیپ تان بیزینس کژوال باشد ، از سویشرت های یقه گرد استفاده کنید . شبیه پلیور هایتام با این تفاوت که تی شرت آن را کمی زاویه دار میکند.
 
سویشرت دخترانه

ست لباس با سویشرت دخترانه

حالا اگر بخواهیم کمی در مورد سبک سویشرت های امروزی و چگونه تیپ زدن با آن ها برای شما تعریف کنیم، شاید مهم ترین مطلب درباره سبک سویشرت های امروزی، سادگی آن ها باشد. بعد از سال 2000 تقریباً اکثر سبک های فشن به سمت سادگی و مینیمال بودن پیش رفتند. این درمورد سویشرت هم صدق می کند. دیگر از آن طرح های بگی، پر از پرینت های رنگارنگ و طراحی های گرافیتی خبری نیست. به جایش سویشرت های و هودی های ساد ه تر اما کاربردی تر موج گرفته اند.
 
با پالتو ، پیراهن ، لگینگ و کفش کتانی
پوشیدن یک پالتو بلند با سویشرت طرحدار زنانه همراه با پیراهن بلند بدین معنی میباشد که شما طرفدار استایل های راحت و پرانرژی هستید و با استناد به این ها میشود گفت که شما میتاونید به جای شلوار از لگینگ هم برای تکمیل تیپ تان استفاده کنید .
سویشرت دخترانه

استایل اسپرت با سویشرت دخترانه

با شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند
کی گفته که سویشرت ها یک خانم را جذاب نشان نمیدهد و با لباس های رسمی جور در نمیاد ؟ یک سویشرت ساده در رنگ های ساده به همراه کفش های پاشنه بلند پشت بند دار + شلوارجین مورد علاقه تان میتواند یک ترکیب عالی باشد .
 
سویشرت دخترانه

خوشتیپی با سویشرت دخترانه

سویشرت شل با لگینگ چرم
برای یک استایل مسافرتی میتوانید یک سویشرت نمادین مثل آدیداس را با لگینگ های چرم بپوشید و به سفرتان ادامه بدهید.
 
سویشرت دخترانه

سویشرت دخترانه آدیداس

با شلوارجین سفید و پاشنه بلند های مشکی
با ساده نگه داشتن قسمت پایین میتوانید هر نوع سویشرتی رو بپوشید . همچنین تضاد رنگی بین پاشنه بلند های مشکی و شلوار جین سفید میتواند عالی باشد .
 
سویشرت دخترانه

تیپ شیک با سویشرت دخترانه

با شلوار جین تیره و کفش های راحتی
برای یک تیپ راحتی این یکی را میتوانید همیشه امتحان کنید و همیشه هم نتیجه بگیرید . ترکیب کفش های راحتی با شلوار جین های روزمره و سویشرت ساده میتواند شما را از صبح تا شب راحت و شیک نشان بدهد . فرقی نمیکند تو چه موقعیتی باشید.

خوشتیپی دخترانه با سویشرت های اسپرت + تصاویر

3.482
این مطلب مفید بود ؟5626
برگرفته از شهرمون - مدیسه -/ح
وبگردی