سگ امیر جعفری

تسلیت های فراوان برای مرگ سگ امیر جعفری!

تاریخ انتشار : 2 آبان 1395کد مطلب : 38442زمان مطالعه : 4 دقیقه
امیر جعفری که بعد از 17 سال سگ اش مرد در اینستاگرام از او خداحافظی کرد و با موج پیام های تسلیت مردم روبرو شد.

سگ امیر جعفری بعد 17 سال مرد

امیر جعفری عکسی از سگ خود که بعد از 17 سال مرد را در اینستاگرامش منتشر کرد عکس سگ امیر جعفری را در ادامه میبینید. امیر جعفری با قرار دادن عکس زیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

بعد از هفده سال امروز اولین روزیه که پیش ما نیستی خداحافظ با وفا

سگ امیر جعفری

عکس سگ امیر جعفری

داستان خیلی ساده است. یک سوپراستار خبر مردن سگ خانگی اش را در اینستاگرام می گذارد و با دوست 17ساله اش خداحافظی می کند! این پست طبق روال پست های سلیبریتی ها با سیل نظرات کاربران و هواداران و حتی ابراز همدردی آن ها روبه رو می شود. در اینجا هم بی ادبی ها و بی اخلاقی ها و دعواها در بین این نظرات به چشم می خورد؛ برخی به نیت تسلی دادن به این بازیگر نظر می گذارند و آدرس مجلس ختم او را می گیرند و عده ای به مخالفت با آن می پردازند و همین باعث می شود کل کل ها در پایین این پست بالا بگیرد.

 
سگ امیر جعفری

پیام همدردی احمد حلت


سری می زنیم به برخی از کامنت هایی که مردم زیر پست این بازیگر نوشته اند و با او ابراز همدردی کرده اند؛ هر چند در بین آن ها اندک نفراتی هم هستند که نسبت به این نظرات اعتراض کنند:

- وای واقعا ناراحت شدم خدا بهتون صبر بده می دونم چه حال بدیه تجربشو داشتم امیدوارم خدا بهتون صبر بده اونم جزوی از خانوادتون بوده و شاید از همه عزیز تر ... متاسفم.

- غم آخرتون باشه. اگه یک موقع خواستین جای خالیشو پر کنید من هفت هشت تا توله دارم می تونم یکیشونو بهتون هدیه بدم.

- چه عکس خوشگلی از این خدابیامرز گرفتید. خودشم ناز و ملوس بوده. من هیچوقت حیوان در خونه نگه نمی دارم چون از مردنش خیلی ناراحت می شوم. به اندازه فوت یه انسان یا حتی بیشتر. چون فکر می کنم من مسئول مرگشم.

- خیلی سخته تجربشو داشتم.

- خدا صبرتون بده. بدترین اتفاق زندگی اینه که آدم فرشته باوفا و بی زبونی را که تمام عمرش به تو وفادار بوده و بهترین مونستبوده از دست بدی.

- خیلی متاسفم. درکتون می کنم. دو سال پیش یکی از دخترامو از دست دادم و هر وقت صحبتی ازشون می شود، قلبمان درد می گیرد. خیلی سخته تازه من یک دختر و پسر دیگه دارم؛ ولی هر گلی بوی دارد.

- آقای جعفری از دیشب با عکس عزیز دلتون بغض می کنم و ده ها بار دیدمش. نمی دانم حکمتش چی هست که عمر این فرشته ها که مظهر عشق و معرفتند، آنقدر کوتاه و عمر دیکتاتورهای جهان صد سال؟ فقط یک چیز حال من را خوب کرد بعد از مرگ دخترم. این آیه قرآن:اذا حشر حشرت. حیوان ها هم محشور می شوند؛ یعنی یک روزی این نازنین را بغل می کنید و کنارتان جاودان می ماند.

- خیلی متاسفم. ما را در غمتان شریک بدانید.

- من واقعا متاثر و متاسف شدم. هیچ چیز نمی توانم بگویم که به شما تسلی بدهد. حتی یک ساعت نبودنش هم سخت است.

- وای چه اتفاق وحشتناکی! مراسم سوم و هفتمش را اگه می شود، اطلاع رسانی کنید که حتما حضور پیدا کنیم. نمی دانم چه جوری بهتون تسلیت بگم. غم خیلی بزرگیه. کمر آدم خم می شود زیر این همه تلخی و غم.. به قول یکی از دوستان فرشته ها جایشان روی زمین نیست.. دعا می کنم باهاش محشور بشوید.

- چقدر نگاهش معصوم است. جایت در بهشت است فرشته زیبا.

- من مطمئنم آن دنیا همدیگر را می بینیدو من خودم فقط منتظر این روز هستم. خدا بهتون صبر بده.

گذشته از تمام این نظرات شاید عجیب ترین نظر متعلق به «احمد حلت» باشد. این دکتر روانشناس در پیامی با این بازیگر همدردی می کند و می نویسد:«گاهی حیوانات دهها برابر انسان در کنار ما عشق می دهند. بدون حاشیه با لقمه نانی وفا را عاشقانه به ما هدیه می دهند. جای خالیشان غصه را وارد وجودت می کند. امیرجان بسیار سخت است فقدان یک دوست هفده ساله. برای تو و خانواده ات صبر طلب می کنم این فقدان را.» این پیام وقتی قابل توجه می شود که بدانیم این روانشناس با عنوان یک مشاور «مثبت اندیشی» در کشور و محافل دانشگاهی شناخته می شود و نام او بیش از هر چیزی نام مجله موفقیت تداعی می کند که تا به حال بیش از 290 شماره از آن در کشور منتشر شده است. احمد حلت آخرین مدرک دانشگاهی اش را در رشته دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه تربیت معلم پداگوژی دولتی تاجیکستان دریافت کرده و الان علاوه بر مدیر مسئول مجله موفقیت، رئیس بنیاد سخنرانان حرفه ای ایران است. حلت بیش از 200 برنامه زنده در شبکه جهانی جام جم اجرا کرده و در سال 81 به عنوان کارشناس منتخب شبکه جهانی جام جم انتخاب شده است.

تسلیت های فراوان برای مرگ سگ امیر جعفری!

2.713
این مطلب مفید بود ؟76
برگرفته از مهر -/ح
برچسب :
وبگردی