سگ باوفا
مرد ترکیه ای طوله سگ آواره را دید و تضمیم گرفت تا او را از این وضعیت نجات دهد ، محبت ها سگ باوفا را بعد از مرگ صاحبش به چنین وضعیتی انداخت.

سگ باوفایی که هر روز سرمزار صابحش می رود

برخی معتقدند که حیوانات نمی توانند مثل انسان ها احساساتی باشند و یا عاطفه ای به آن شکل بروز دهند در حالیکه اینطور نیست و بارها داستان های از دوستی انسان و حیوان شنیده ایم ، سگی که چند سال پیش صاحب خود را از دست داده با کارش این موضوع را ثابت می کند.
Dog Would Run Away Every Day to Visit His Owner Who Passed Away after Taking Care of Him
 سگ باوفا

سگ باوفا سر مزار صاحبش در یکی از روستاهای ترکیه 

وابستگی سگ باوفا به صاحبش او را هر روز به قبرستان می کشاند

"اسماعیل اوتورک" اهل ترکیه سالها پیش طوله سگی رها شده و بی جا و مکان را پیدا کرد و تصمیم گرفت تا او را پیش خود نگاه دارد. اسماعیل از او مراقبت کرد و او را یکی از اعضای خانه ی خود دانست و نام "زوزو" را برایش انتخاب کرد.سالها زندگی و دوستی با این حیوان وفادار در سال 2014 بعد از فوت مرد ترک به پایان رسید اما سگ به این راحتی ها رضایت به جدایی و پایان دوستی نمی داد .
به گفته ی دوستان اسماعیل "زوزو" نیم توانست مثل حاضرین در مراسم تدفین گریه کند اما با چهره و حالت خود به خوبی ناراحتی اش را نشان می داد.از آن روز به بعد هر روز "زوزو" خانه را ترک می کرد و آخر شب باز می گشت و این کار او مدت طولانی ادامه داشت ؛ این رفتن و آمدن هایش برای همسر اسماعیل عجیب بود و هیچ کس نمی دانست که این سگ به کجا می رود تا اینکه پسر اسماعیل متوجه شد "زوزو" تمام اوقاتی که از خانه دور می شود به قبرستان رفته و کنار مزار صاحب درگذشته اش ساعتها می ماند.
سگ باوفا

قبر صاحب سگ باوفا مقصد هر روز اوست

سالهاست از مرگ صاحب "زوزو" می گذرد و این گذر زمان از وضعیت مزار او مشخص است اما همچنان سگ باوفا هر روز به قبرستان آمده و کنار مزار اسماعیل می ماند. عکسهایی که پسر اسماعیل بدون آنکه "زوزو" متوجه باشد گرفته به خوبی احساسات و حالات او را نشان می دهد.

سگ باوفایی که از قبر صاحبش جدا نمی شود + تصاویر

4.739
این مطلب مفید بود ؟372
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی