سگ شبیه انسان

سگی با چهره شبیه انسان ! + تصاویر

کد مطلب : 65757زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس سگ خانگی دختر جوان مثل یک ویروس در شبکه های اجتماعی بسیار سریع منتشر شد ، صورت سگ شبیه انسان بود و برای همین نظر همه را به خود جلب کرد.

سگی با چهره ای متفاوت و شبیه انسان!

تصویری منتشر شده از یک سگ خانگی در فضای مجازی غوغا به پا کرد ، سگی که به دلیل تفاوت چهره اش با سگ های دیگر مشهور شد. "یوگی" نام سگ دوست داشتنی یک دختر جوان چینی است که این روزها عکس و نامش دست به دست در شبکه های اجتماعی می چرخد .
سگ شبیه انسان

عکس یوگی سگ شبیه انسان در کنار صاحبش

یکی از دوستان صاحب این سگ متوجه این تفاوت چهره شد و تصمیم گرفت تا تصویری از او در کنار یک سگ دیگر منتشر کند تا نظرات کاربران را در این زمینه بداند ؛ طولی نکشید که موج نظرات موافق با او به صفحه اش سرازیر شد . تقریبا تمام کسانی که عکس "یوگی" را دیدند معتقد بودند که او چهره ای متفاوت با سگهای دیگر دارد و بیشتر شبیه یک مرد است ؛ جالب است بدانید برخی نیز او را شبیه به چند تن از چهره های مشهور می دانستند. اکثر کاربران توییتر اتفاق نظر داشتند که این سک با چهره ای شبیه انسان بسیار شبیه "اد شرین" است .
سگ شبیه انسان

عکس یوگی سگ شبیه انسان در کنار یک طوله سگ دیگر برای نشان داده شدن تفاوت چهره اش

سگ شبیه انسان

عکس موزیسینی که کاربران معتقد بودند این سگ شبیه انسان شباهت به او دارد

برخی از کاربران معتقد بودند که چهره ی این سگ با فتوشاپ تغییر پیدا کرده است اما در پاسخ به این نظرات صاحب 27 ساله ی او گفت که هیچ تغییری در عکس این سگ ایجاد نشده است و چهره ی اصلی او چنین است.
نظر شما چیست؟

سگی با چهره شبیه انسان ! + تصاویر

4.444
این مطلب مفید بود ؟395
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی