سگ پلیس
سگ پلیس زمانی که مشاهده کرد مربی اش از خواب بیدار نمی شود، اقدامی بسیار عجیب و باورنکردنی انجام داد.

کار بسیار جالب سگ با مربی اش

سگ ها یکی از حیوانات پرجنب و جوش ،بانمک و در عین حال بسیار وفادار می باشند و این برای اغلب ما اثبات شده است و شاید به این فکر باشیم که یکی از آنها را در کنار خودمان داشته باشیم می تواند بسیار جالب باشد و از سویی دیگر می توانند ما را بسیار سرگرم کنند ، یکی از همین حیوانات دوست داشتنی و وفادار با انجام اقدامی عجیب خبرساز شده است ، اقدامی که تصاویر و جزئیات آن را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید.

سگ تربیت شده ایی به نام"پونچو" که در ماموریت های پلیسی کشور مادرید شرکت می کند،در طی اتفاقی احساساتی باعث خبرساز شدنش در رسانه های اجتماعی و صفحات مجازی شد.مربی پونچو در حین تمرین و بازی او،ناگهان بر روی زمین می افتد و سگ فورا شروع به بالا و پایین پریدن بر روی سینه مربی اش می کند.

سگ پلیس

 کار جالب سگ با مربی اش

زمانیکه سگ وفادار پلیس،مربی اش را این گونه می بیند احساس خطر می کند و فورا شروع به بالا و پایین پریدن بر روی سینه مربی اش می کند تا او را بیدار کند با اینکه هیچ اتفاقی برای آقای مربی پیش نیامده بود.

زمانیکه پونچو مشاهده می کند که مربی اش نمی تواند از خواب بیدار شود،فورا گوشش را به سمت بینی مربی می گیرد تا متوجه اتفاق شود و با اینکه متوجه بیدار بودن و نفس کشیدن مربی می شود ،مجددا بر روی سینه مربی اش بالا و پایین می پرد.

این یک لحظه کاملا احساساتی و عاطفی از وفاداری و امداد رسانی پونچو به مربی اش می باشد که می تواند باعث غافلگیری و شگفت زده شدن هر شخصی شود.

چند ثانیه بعد از نقش بازی کردن مربی اش،ناگهان به پا می ایستد و سگ از دیدن اینکه مربی اش سالم است بسیار خوشحال می شود و این نمایش در مقابل چشمان مخاطبین زیادی که در آنجا بودند،برگزار شد.

اقدام جالب سگ

 اقدام عجیب سگ پس از بیدار نشدن مربی 

پلیس مادرید نیز این چنین گفت:"صحنه کمک رسانی پونچو به صاحبش توانست لحظه نجات یک فرد را به ما نشان دهد که بسیار احساساتی بود".

همچنین آقای "جاش بیلینگز"نیز این چنین گفت:"سگ تنها موجودی در جهان است که شما را بیشتر از خودتان دوست دارد".

لازم بذکر است که تصاویر این سگ وفادار بیش از 2 میلیون بار در طی 3 روز توسط کاربران صفحات مجازی دیده شده است.

 آقای جاش بیلینگز

کار باورنکردنی و جالب سگ پلیس

لحظه امداد رسانی احساساتی سگ پلیس به مربی اش

4.645
این مطلب مفید بود ؟414
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی