نمناک سرگرمیگوناگون سیب زمینی به شکل پای غول پیکر انسان!! + تصاویر
سیب زمینی عجیب ، سیب زمینی عجیب و غریب
سیب زمینی ها به شکل های عجیب و غریبی رشد می کنند ولی این بار یک سیب زمینی به شکل پای انسان آن هم در سایز خیلی بزرگ رشد کرده است.

سیب زمینی عجیبی به شکل پای انسان!!

به گزارش دیلی میل ؛ زن و مرد میان سالی از شهر سانتا کانتارینا برزیل از محصول عجیب و غریب خود که یک سیب زمینی 8 کیلوگرمی به شکل پای انسان است پرده برداری کردند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زن و مرد میان سالی با نام های "مارلی" و "پائولو سیکوینل" که در زمینه کشاورزی فعالیت دارند از محصول عجیب و غریب خود که یک سیب زمینی 8 کیلوگرمی به 6 انگشت بود رونمایی کردند و مدتی طول نکشید که تصویر این زوج کشاورز با سیب زمینی 9 کیلوگرمی شان صفحات مجازی را همانند ویروس در دست گرفت.

سیب زمینی شکل پا

شباهت سیب زمینی غول پیکر به شکل پای انسان

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید ، سیب زمینی کاملا به پای انسان شباهت دارد که دقیقا با انحنای پا رشد کرده است و حتی بر روی ان تعدادی ریشه که همانند موهای روی پا است رشد کرده اند.اما این سیب زمینی که شباهت بسیار نزدیکی به پای انسان دارد دارای 6 انگشت است.

مارلی در گفتگو با خبرنگاران این گونه گفت:"ما تا به حال چیزی شبیه به این محصول عجیب ندیده ام و بعد از خاص بودن آن با همسرم تصمیم گرفتیم که آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذاریم تا همه افراد این محصول عجیب را مشاهده کنند.من اولین باری که این محصول عجیب را مشاهده کردم،ترسیدم!!"

سیب زمینی عجیب و غریب

سیب زمینی عجیب شبیه به پای انسان

طبق گفته این زوج میان سال،آنها قصد ندارند که این سیب زمینی 8 کیلوگرمی را بخورند.این زوج به مدت 6 سال است که در باغ پشتی خانه شان سیب زمینی پرورش می دهند.

رشد سیب زمینی بامزه و عجیب غول پیکر!! + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف