سینه بند
اهمیت لباس زیر در سلامت جنسی مسئله ای ثابت شده است پس توجه به این بخش از پوشش رابطه ی مستقیم با سلامت بدن دارد ، بهتر است خانم ها نکاتی را در مورد استفاده از سینه بند بدانند و رعایت کنند.

مواردی پیرامون بستن سینه بند که تا به حال نمی دانستید

اولین کاری که بعد از رسیدن به منزل می کنید چیست ؟ تمام لباس های خود را تعویض کرده و راحتی ها را می پوشید اما سینه بند  چطور؟ آیا اهمیت به این بخش مهم از لباس زیرتان می دهید یا برایتان فرقی ندارد ؟ از انجایی که بیشتر خانمها در طول روز زمان زیادی را تحت فشار لباس زیر هستند وقتی به منزل می رسند بهتر است لباس خود را باز کنند. در این بخش از نمناک نکاتی را در مورد استفاده ، خرید و نگهداری سوتین به شما خواهیم گفت که هر خانمی باید آنها را دانسته و رعایت کند.

حقیقت هایی در مورد لباس زیر به خصوص سینه بند

نکاتی مهم در مورد استفاده سینه بند که باید توسط خانم ها جدی تر رعایت شوند ، این نکات در واقعیت حقیقت هایی پیرامون استفاده صحیح از لباس زیر است که دانستن آن برای هر خانم بالغی ضروری است.

خطر ابتلا به سرطان سینه با استفاده از سوتین افزایش می یابد

استفاده از سوتین می تواند یکی از علل تشدیدکننده سرطان سینه باشد به همین دلیل بهتر است کل روز را از آن استفاده نکنید و ساعتی را در وضعیت بدون سینه بند باشید.

سینه بند

اگر از سوتین استفاده نکنید سینه ها شل و افتاده میشود

یکی از باورهای رایج این است که نپوشیدن سوتین موجب افتادگی و شلی سینه میشود ، اما برای شلی سینه ورزش هایی وجود دارد که تاثیرات مثبتی روی عضلات و بافت ها ی سینه می گذارد پس نباید به دلیل جلوگیری از افتادگی سینه این عضو مهم و حساس را در وضعیت نامناسب قرار دهید.

هنگام خواب لباس زیرتان را باز کنید

پوشیدن لباس راحت هنگام خواب تاثیر مثبتی در افزایش کیفیت خواب دارد پس بهتر است هنگام خواب لباس زیرتان را باز کنید و اگر نگران افتادگی پستان هستید با انجام حرکات دورانی سینه سینه ها را بالاتر ببرید ، اگر بخواهید سینه های برجسته تری داشته باشید از ورزش هایی که برای تقویت ماهیچه سینه هاست استفاده کنید.

سایز ثابت و خرید سینه بند

اگر برای خرید سوتین مراجعه کرده اید و انتظار دارید که با برندهای مختلف سایز یکسان باشد سخت در اشتباه هستید .بسیار مهم است که بدانید سایز سوتین ها بستگی به برند آنها دارد و اگر هر دفعه از برندهای مختلف خرید میکنید سایز هم مختلف است پس هنگام خرید باید سایز را امتحان کنید.

میتوانید سوتین ها را با ماشین لباسشویی بشویید

سوتین را حتی اگر بسیار ظریف هم باشد ، می توانید با ماشین لباسشویی بشویید. اما اگر می خواهید لباس زیرتان عمر طولانی تری داشته باشد بهتر است آن را با دست بشویید.

سینه بند

به نظرتان می توانید یک سینه بند را پی در پی و بدون تعویض استفاده کنید؟

باکتری ها معمولا در محیط های مرطوب و گرم بیشتر رشد می کنند. همیشه به طور منظم لباس زیرتان را بعد از هر بار استفاده ، با دست بشویید .پوشیدن لباس زیر بطور مداوم بدون شست و شو آسیب های جبران ناپذیری به سلامتی می زند .

کشیدگی پوست به دلیل استفاده از سوتین نیست

ممکن است وقتی کشیدگی پوست سینه اتان راببینید فکر کنید به دلیل استفاده ازسوتین است اما اینطور نیست کشیدگی پوست دلایل دیگری دارد و اصلا جای نگرانی نیست راه های طبیعی برای کاهش کشیدگی پوست وجود دارد.

نکات درگوشی با خانم ها در مورد سینه بند

4.278
این مطلب مفید بود ؟6612
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بهداشت و سلامت نمناک /ن/ف
وبگردی