سیگار کشیدن بچه

سیگار کشیدن بچه 4 ساله و کار زشت پدربزرگش + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1396کد مطلب : 63393زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از همسایه ها می گوید چند سالی است که از مغازه ها سیگار دزدیده و می کشد ، ویدئوی سیگار کشیدن پسر بچه 4 ساله که توسط پدربزرگ ضبط و منتشر شده بود تاسف بار بود.

سیگار کشیدن پسربچه 4 ساله با تشویق پدر بزرگش!

ویدئوی جنجالی سیگار کشیدن پسربچه خردسال در فضای مجازی منتشر شد و همانطور که انتظار می رفت به سرعت تبدیل به یکی از ویدئوهای جنجالی پربازدید شد تا نظرات و واکنش های تندی دریافت کند .

Boy, 4, filmed smoking cigarettes after 'stealing them from shops' as grandparents laugh at him

سیگار کشیدن بچه

سیگار کشیدن بچه

تصاویر ویدئوی جنجالی سیگار کشیدن بچه 4 ساله چینی با تشویق پدر بزرگش 

پسربچه 4 ساله که چند سالی است سیگار می کشد!!

بله درست متوجه شدید به گفته ی یکی از همسایگان این پسربچه خردسال یکی دوسالی است که سیگار می کشد و حالا در این مورد حرفه ای شده است ، حرفه ای گری که پدر بزرگ و مادر بزرگش با علاقه وصف ناشدنی آن را تماشا می کنند ؛ برخلاف انتقادات اطرافیان آنها زمانی که نوه شان سیگار می کشد خوشحال هستند و می خندند درست مثل اینکه فرزند پسری شان یک خلاقیت دیدنی به نمایش گذاشته است. 

به گزارش time.com این ویدئو توسط پدربزرگ کودکی که نامش منتشر نشده ضبط شده است که مدام صدای تشویق و خنده هایش حین تماشای سیگار کشیدن نوه 4 ساله اش شنیده می شود . در یکی از ویدئوها پسربچه روی نیمکتی دراز کشیده است و همانند شخصیت فیلم های وسترن آمریکایی در حال سیگار کشیدن به حالتی خاص است .

سیگار کشیدن بچه

تصویری ناراحت کننده از سیگار کشیدن پسر بچه چینی

به گفته ی همسایگان این کودک بارها و بارها از مغازه های محل زندگی شان سیگار دزدیده و کشیده است ، والدین این کودک برای کار به شهر دیگری رفته اند و او را به پدر بزرگ و مادر بزرگ سپرده اند تا از او مراقبت کند ، مراقبتی که حالا چنین وضعیتی ساخته است.

سیگار کشیدن بچه 4 ساله و کار زشت پدربزرگش + تصاویر

2.540
این مطلب مفید بود ؟2020
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی