شارژ موبایل
شارژ موبایل بدون برق و استفاده از هیچ انرژی ممکن است ، گیاهی خاص می تواند در روز 3 مرتبه تلفن همراه شما را بدون نیاز به انرژی الکتریسیته شارژ کند.

Bioo Lite ، گیاهی که مانند شارژر گوشی موبایل عمل می کند!!

امروزه در اکثر خانه ها و اتاق ها حتما یک گیاه وجود دارد و با وجود گیاهان در دکوراسیون خانه هایتان،جلوه ی زیبا و جذابی به شما خانه شما خواهد داد. برای مثال گیاه Bioo Lite در زیبا سازی خانه هایتان تاثیر گذار هستند. برای زیبا بودن خانه هایتان شما می توانید یک گلخانه کوچکی در خانه خود بسازید تا از مشاهده آن لذت ببرید اما شهرت این گیاه تنها به دلیل زیباسازی فضای داخل منزل نیست بلکه در کمال تعجب می تواند شارژر گوشی موبایل و برخی از لوازم شما باشد.
شارژ موبایل

گیاهی که گوشی موبایل را با فتوسنتز شارژ می کند 

گیاهی که موبایل شما را بدون استفاده از برق شارژ می کند

 اگر شما فضای کافی برای نگه داری گل وگیاهان دارید توصیه می شود که یک گلخانه ی کوچک در خانه خود ایجاد کنید. 
در واقع هر گیاهی که داخل Bioo Lite قرار میگیرد قادر به شارژ هر نوع تلفن همراه می شود.این کار توسط فتوسنتز کلروفیلین انجام می گیرد که امکان شارژ 3بار در روز را برای شما فراهم می سازد. در این روش الکتریسیته فتوسنتز به برق تبدیل می شود و باعث شارژ باتری می شود.
در واقع این دستگاه با محیط سازگار است و هیچ صدمه ایی به گیاه نمیرساند.Bioo Lite نور را به اکسیژن و دی اکسید کربن تبدیل می کند و مواد اضافی را از بین می برد.و به عبارتی این دستگاه الکترون های آزاد شده را به انرژی تبدیل می کند و در ادامه ی اینکار باعث شارژ گوشی همراه شما می شود.
دستگاه Bioo Lite با استفاده از فتوسنتز گیاهان قادر به جذب انرژی و تبدیل آن به انرژی می باشد. استفاده از این دستگاه اسان است به این روش که:
ابتدا شما باید کابل USB را که در پایین شیشه قرار دارد را بردارید.
سپس آب را که چرخه را شروع می کند را داخل ظرف بریزید. این گیاه در اینده رشد خواهد کرد و ریشه هایش در آینده به زمین نفوذ خواهند کرد.
و کافیست که شما Bioo Liteرا داخل گلدان قرار دهید.برای اینکه صدمه ای به Bioo Lite وارد نشود می توانید انرا پوشش دهید.
این کار نیاز به کار زیادی ندارد تنها کمی ذوق و شوق نیاز دارد وباید در ازای آن تعهد داشته باشید.
شما با ریختن آب در گلدان باعث شروع چرخه می شود و شروع به تولید انرژی میکند و شما میتوانید روزانه 3 بار موبایل هوشمند خود را با آن شارژ کنید.

گیاهی که بدون برق گوشی موبایل را شارژ می کند

3.730
این مطلب مفید بود ؟228
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ ف.ن
وبگردی