شارژ همراه اول

طریقه “شارژ همراه اول”

کد مطلب : 4404زمان مطالعه : 3 دقیقه
طریقه شارژ همراه اول و روش های نمایش اعتبار سیم کارت همراه اول و خطاهای رخ داده در هنگام “شارژ همراه اول” و راه حل های رفع آن را در سایت نمناک مشاهده کنید.

کد دستوری استعلام موجودی و شارژ همراه اول

اگر اپراتور سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به شرکت همراه اول باشد، می توانید از طریق نکات و کدهایی که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک ذکر می شود، از سیم همراه اول خود به راحتی ممکن استفاده کنید. همراه ما باشید.

نحوه شارژ همراه اول

برای شارژ سیم کارت همراه اول خود باید از طریق منو کاربری وارد " Keypad " یا تماس گیر تلفن همراه خود شوید و سپس کد دستوری شارژ همراه اول را همانند تصویر ذیل " ستاره 140 ستاره مربع کد شارژ مربع " وارد کنید ؛

کد های همراه اول

کد دستوری شارژ همراه اول


 نحوه مشاهده شارژ همراه اول

بعد از وارد کردن کد دستوری شارژ بالا و شارژ شدن گوشی، پیغامی را از اپراتور همراه اول در قالب پیامک دریافت خواهید کرد. از این رو بنابر هر دلیل اگر این پیام را دریافت نکردید می توانید با استفاده از کد " ستاره 140 ستاره 11 مربع " میزان شارژ همراه اول خود را مشاهده کنید.

کد دستوری

 مشاهده شارژ همراه اول


چرا سیم کارت همراه اول بعد از وارد کردن کد شارژ، شارژ نشد؟

ممکن است بعد از شارژ کردن سیم کارت همراه اول، سیم کارت شما شارژ نشود. از این رو علت اصلی اینکه سیم کارت شما شارژ نشد، شامل موارد ذیل می شود. بنابراین با دقت موارد زیر را مطالعه کنید ؛

1- لیست سیاه : اگر هنگام شارژ ؛ کد شارژ همراه اول را بیش از 4 بار اشتباه بزنید سیم کارت همراه اول شما قفل شده و وارد لیست سیاه میشود. به همین دلیل برای خارج کردن از لیست سیاه می توانید با شماره 9990 تماس بگیرید و ثبت درخواست حذف سیم کارت از لیست سیاه که حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از لیست خارج و قابل استفاده خواهد گشت، نمائید.
2- خط استفاده نشده : یعنی اینکه سیم کارت استفاده نشده می باشد و یا به عبارتی تا کنون فعال نشده است.
3- قطع تقاضای مشترک : اگر صاحب امتیاز سیم کارت همراه اول به امور مشترکین مراجعه کرده باشد و تقاضای قطع مشترک را داده باشد.
4- مفقودی توسط سامانه (444) : این حالت زمانی رخ می دهد که مشترک و صاحب امتیاز سیم کارت همراه اول از طریق سامانه 444 سیم کارت را مفقودی اعلام کرده باشد.
5- سلب امتیاز : اگر مشترک اعتباری همراه اول اعتبار ریالی سیم کارت خود را تا 12 ماه افزایش ندهد شماره وی و حق امتیاز او سلب شده و امکان افزایش شارژ وجود ندارد.

نحوه انتقال شارژ همراه اول به همراه اول

تا به حال شده است که در شرایط ضروری از دوستان همراه اولی خود در خواست شارژ کنید. با این وجود این اقدام امکان پذیر می باشد و می توانید با استفاده از راهنمای زیر این اقدام را انجام دهید ؛

نحوه انتقال شارژ همراه اول به همراه اول

انتقال شارژ همراه اول به همراه اول

1- از منو کاربری وارد " Keypad " شوید و کد زیر را به دقت وارد کنید.

    • # شماره اعتباری مورد نظر9891* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * 132 *

2- برای گرفتن " رمز انتقال همراه اول " باید از طریق پیامک خالی و بدون متن به 8910 اقدام کنید تا برای شما ارسال شود و بخاطر بسپارید.


اعتبار اضطراری همراه اول

یکی از سرویس های جالب همراه اول، اعتبار اضطراری می باشد که می توانید در مواقع ضروری از آن به راحتی استفاده کنید. این قابلیت به گونه ای می باشد که مبلغ 600 تومان اعتبار به مشترکین اعتباری داده می شود و بعد از اولین شارژ مبلغ 40 تومان علاوه بر مبلغ اعتباری مذکور بابت این فعال سازی از شما کسر خواهد شد.

شارژ اضطراری سیم کارت همراه اول

شارژ اضطراری همراه اول

در راستای این اقدام باید شماره " ستاره یک ستاره 17 مربع" را وارد کنید تا این سوریس برای شما فعال شود

طریقه شارژ همراه اول

4339
این مطلب مفید بود ؟26871
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی