شاسی بلند هیوندایی
مدل جدید شاسی بلند هیوندایی قادر است مسافتی حدود 800 کیلومتر را با یک بار سوخت گیری شارژ کند.

مدل جدید شاسی بلند هیوندایی

این خودرو با الهام از فلسفه طبیعت و آب و با تاکید بر قابلیت آلایندگی صفر ساخته شده است. هیوندایی قصد دارد تا سال 2020، 14 مدل سازگار با محیط زیست را روانه بازار کند تا نقشش در کاهش آلودگی و مقابله با گرمایش آب و هوایی را به دیگر همکاران خودروساز خود نزدیک سازد. به همین دلیل این خودروسازی از یک مدل مفهومی سوخت سلولی FE رونمایی کرده تا ان را در نمایشگاه ژنو به نمایش بگذارد.

FE مخفف "آینده اقتصادی" در زبان انگلیسی است و به گفته انگلیس ها بازتاب خلاقانه فناوری در جهت سازگاری اقتصادی در جهت محیط زیست است.

 

خصوصیات هیوندای جدید شاسی بلند:

شاسی بلند هیوندایی

هیوندای شاسی بلند


اما این مسئله مهم در خصوص این خودرو نیست. این مدل مفهمومی قادر است مسافتی حدود 800 کیلومتر را با یک بار سوخت گیری شارژ کند. این مدل هیوندایی این طی مسافت را مدیون فناوری نسل چهارم سوخت و سلول های هیدروژنی است.
 
شاسی بلند هیوندایی

هیوندای شاسی بلند


به واسطه همین فناوری، این خودرو 20 درصد سبک تر از توسان ix35 با سوخت هیدروژنی بوده و دستیابی به بهره وری بیشتر آن 10 درصد بیشتر خواهد بود. خودرو همچنین به باتری های تغییر پذیر و قابل حمل مجزا مجهز است که در محفظه بار شارژ می شود.

شاسی بلند هیوندایی

هیوندای شاسی بلند


ونگ چول یانگ، نائب رئیس هیوندایی در این خصوص گفت:هیوندایی در ساخت و تولید نوآورانه ها پیشتاز است و تلاش دارد با استفاده از سوخت های کارآمد در سازگاری با محیط زیست پیش قدم شود. مدل مفهومی سوخت سلولی FE تحول عظیمی در استفاده در سوخت های هیدروژنی و نزدیک تر شدن و چشم انداز جامعه هیدروژنی است.

شاسی بلند هیوندایی

هیوندای شاسی بلند


این خودرو با الهام از فلسفه طبیعت و آب و با تاکید بر قابلیت آلایندگی صفر ساخته شده است. ظاهر خارجی یک پارچه، چراغ های بلند و باریک نمای جلو و چراغ های ویژه LED DRL در عقب که روی چرخ های بزرگ سوار شده اند، بر جذابیت خودرو افزوده اند. سه صفحه بزرگ و سخاوتمندانه نمایشگر، روشنایی های آبی رنگ و طرحی مینیمالی فضای داخلی را عجیب جلوه می دهد. صفحه نمایشگر مقابل اهرم دنده، تقریبا شبیه یک صفحه آینه ای برای تلفن همراه عمل می کند.

شاسی بلند هیوندایی

هیوندای شاسی بلند

احتمالا برخی از عناصر مدل مفهومی سوخت سلولی هیوندایی در برخی از شاسی بلندهای ارائه شده در 2018 به کار می روند و می توانند با طیف وسیعی از فناوری هایشان کاربران خود را تحت تاثیر قرار دهند.

رونمایی از شاسی بلند جدید هیوندایی + تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی