شامپو

یکبار از این شامپو بزنید طاس می شوید!

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30138زمان مطالعه : 1 دقیقه
افرادی که برای درمان ریزش موی سر به سراغ شامپوهای گرانقیمت می روند باید قبل از خرید از اثرات آن مطلع باشند تا مثل گروهی از افراد قربانی تبلیغات گسترده یک محصول نشوند.

شامپو معروف آمریکایی که موجب طاسی می شود

بسیاری از مردم که تبلیغات گسترده این شامپوی گرانقیمت را دیده بودند با اشتیاق خرید کردند اما مدتی بعد نتیجه کاملا عکس انتظارات شد. گاهی اوقات تبلیغات دروغین و اشتباه سبب ترغیب افراد به خرید محصولاتی می شود که حاصلی جزء پشیمانی ندارد. فردی به نام چازدین که متخصص مو و زیبایی در لوس آنجلس است اخیرا شامپوی محبوبی را طراحی و تبلیغ کرد و این شامپو در بسیاری از شبکه های تلویزیونی تبلیغ شد.

شامپوی معروف

معرفی شامپوی معروف آمریکایی که موجب ریزش شدید موها می شود

 ریزش موی شدید افرادی که شامپوی " wen "  استفاده کردند

تنها یک ماه پس از تبلیغات گسترده و فروش زیاد این محصول در آمریکا، افرادی که آن را مصرف کردند از اثرهای جانبی و وحشتناک آن بر موهای خود شکایت و ابراز نارضایتی کردند. از جمله اثرهای خطرناک و نگران کننده استفاده از این شامپو ریزش مو، طاسی، حساسیت، آکنه، جوش، شکنندگی مو، قرمزی، تورم، سفید شدن مو و از دست دادن رنگ طبیعی موها است.

این در حالی است که قیمت این شامپو بسیار گزاف بوده و این سوء تفاهم را در ابتدا وجود آورد که کیفیت این شامپو نسبت به شامپوهای دیگر بهتر است در صورتی که این امر خلاف واقعیت از آب درآمد. افرادی که بر اثر استفاده از این شامپو موهای خود را از دست دادند پس از قطع مصرف آن با گذشت سه هفته هنوز نتوانسته اند شاهد رویش مجدد موهای خود باشند و از این برند شکایت کردند.

یکبار از این شامپو بزنید طاس می شوید!

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /ن
برچسب : شامپو زدن
وبگردی