شاهرخ استخری
به بهانه پخش سریال دلدادگان مروری بر نقش های “شاهرخ استخری” از سریال فاصله ها و دلنوازان تا دلدادگان داشته ایم که قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

شاهرخ استخری با دلدادگان به تلویزیون می آید

شاهرخ استخری بازیگری که با سریال پریدخت به دنیای تلویزیون راه پیدا کرد و با سریال فاصله ها و دلنوازان در میان مردم به شهرت رسید با سریال جدیدی به شبکه سه سیما می آید.

امشب 13 مرداد 1397 سریال دلدادگان با بازی شاهرخ استخری به کارگردانی منوچهر هادی از شبکه سه سیما پخش میشود . پخش سریال دلدادگان بهانه ای شد تا مروری بر نقش های شاهرخ استخری در سریال های تلویزیونی او داشته باشیم.

نقش های شاهرخ استخری در سریال های تلویزیون

شاهرخ استخری در سریال پریدخت

شاهرخ استخری با سریال پریدخت به کارگردانی سامان مقدم در سال 86 وارد قاب تلویزیون شد و برای اولین بار در یک سریال مناسبتی برای ایام محرم دیده شد.

 شاهرخ استخری

گریم شاهرخ استخری در سریال پریدخت

شاهرخ استخری در این سریال با علی مصفا ، لیلا حاتمی ، داریوش ارجمند و کامبیز دیرباز همبازی بود و در اولین تجربه حضور در تلویزیون در سریالی تاریخی به ایفای نقش پرداخت.


شاهرخ استخری در سریال دلنوازان

شاهرخ استخری با بازی در سریال پریدخت به تلویزیون آمد و بعد از آن در سریال هایی چون مثل هیچکس و ماه عسل ایفای نقش کرد اما با بازی در سریال دلنوازان به یک چهره مشهور و محبوب تلویزیونی تبدیل شد.

شاهرخ استخری

 شاهرخ استخری در نمایی از سریال دلنوازان

بازی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال 88 از شاهرخ استخری چهره شناخته شده تری ساخت و او در این سریال با سحر قریشی ، سیاوش خیرابی ، حدیث میرامینی و سمانه پاکدل همبازی بود.


شاهرخ استخری در سریال فاصله ها

بعد از همکاری موفق شاهرخ استخری با حسین سهیلی زاده در دلنوازان ، بار دیگر این تجربه در سریال فاصله ها در سال 89 تکرار شد. شاهرخ استخری در سریال فاصله ها در نقش پسر دانیال حکیمی جلوی دوربین رفت و داستان تفاوت نسل ها را به تصویر کشید.

شاهرخ استخری

 شاهرخ استخری و بهاره افشاری در سریال فاصله ها

شاهرخ استخری در این سریال با دانیال حکیمی ، فاطمه گودرزی ، بهاره افشاری و زنده یاد حسن جوهرچی همبازی بود.


شاهرخ استخری در سریال ماه و پلنگ

شاهرخ استخری که با بازی در سریال دلنوازان و فاصله ها حسابی شناخته شده بود به فاصله 6 سال یعنی سال 95 در سریال ماه و پلنگ به ایفای نقشی متفاوت پرداخت . احمد امینی در سریال ماه و پلنگ از شاهرخ استخری در نقش یک وکیل با فراز و نشیب های متعدد زندگی استفاده کرد.

شاهرخ استخری

بازی شاهرخ استخری در سریال ماه و پلنگ

شاهرخ استخری در این سریال با داریوش ارجمند ، بیتا سحرخیز ، ویدا جوان ، شهروز ابراهیمی و علی شادمان همبازی بود.


شاهرخ استخری در سریال پرواز در ارتفاع صفر

شاهرخ استخری در سال 96 با نقشی متفاوت به بازی در سریال پرواز در ارتفاع صفر ساخته عبدالحسین برزیده پرداخت . این هنرمند کشورمان در این سریال در نقش یک خلبان جلوی دوربین رفت.

شاهرخ استخری

 شاهرخ استخری خلبان سریال پرواز در ارتفاع صفر

شاهرخ استخری در سریال پرواز در ارتفاع صفر با عمار تفتی ، محمد عمرانی ، علی عمرانی و حدیث تهرانی همبازی بود.


شاهرخ استخری در سریال دلدادگان

جدیدترین حضور تلویزیونی شاهرخ استخری مربوط به سریال دلدادگان است . دلدادگان ساخته منوچهر هادی محصول سال 97 است و پخش آن از امشب 13 مرداد 97 آغاز میشود.

شاهرخ استخری

بازی شاهرخ استخری در سریال دلدادگان

شاهرخ استخری در این سریال با بازیگران زیادی همبازی بود که از جمله آنها میتوان به لیندا کیانی ، آرش مجیدی ، مهرانه مهین ترابی ،مسعود رایگان , ملیکا شریفی نیا و پانته آ بهرام اشاره کرد.

مروری بر نقشهای شاهرخ استخری از دلنوازان و فاصله ها تا دلدادگان

3.826
این مطلب مفید بود ؟206
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی