مهران مدیری

شب نشینی مهران مدیری جلوی دوربین رفت

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1398کد مطلب : 74898زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب نشینی مهران مدیری به تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی از امروز 22 مردادماه وارد مرحله تولید شد.

شب نشینی مهران مدیری در راه است

مهران مدیری که در آخرین تجربه اجرا مجموعه دورهمی را روی آنتن شبکه نسیم داشت باز هم با برنامه ای جدید مهمان خانه های مردم میشود.

این هنرمند سرشناس کشورمان که در زمینه بازیگری ،خوانندگی، اجرا و کارگردانی مشغول فعالیت است این روزها با سریال هیولا در شبکه نمایش خانگی حسابی در دل مردم جا باز کرده است و باز هم با برنامه ای جدید مهمان خانه های مردم میشود.

ضبط برنامه شب نشینی مهران مدیری آغاز شد

درحالی که چند ماه از پایان برنامه دورهمی و دوری مهران مدیری از تلویزیون میگذرد ضبط برنامه جدید مهران مدیری برای نمایش خانگی آغاز شد.

مهران مدیری

آغاز ساخت شب نشینی با مهران مدیری

صفحه رسمی برنامه شب نشینی با انتشار پستی خبر از آغاز ضبط برنامه شب نشینی داد و نوشت: آغاز ضبط شب نشینی مهران مدیری.

مهران مدیری ضبط برنامه تازه اش را برای شبکه نمایش خانگی و سرویس وی او دی آغاز می کند. شب نشینی که برنامه ای گفت و گو محور و با اجرای مهران مدیری است قرار است از سه شنبه 22 مرداد وارد مرحله تولید شود.

شب نشینی

شب نشینی با مهران مدیری در نمایش خانگی

شب نشینی برنامه ای با اجرا و کارگردانی مهران مدیری، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر وفایی است و زمان پخش آن در شبکه خانگی هنوز مشخص نیست.

مهران مدیری

بازگشت مهران مدیری به دنیای تصویر

دورهمی جدیدترین کار تلویزیونی مهران مدیری در شبکه نسیم بود که بعد از سه فصل در این شبکه به پایان رسید و مهران مدیری به دنبال تجربه ای جدید در نمایش خانگی رفت.

مهران مدیری

بازی مهران مدیری و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

هیولا سریال جدید مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی است که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد و مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به سریال های نمایش خانگی قرار گرفت.

سریال هیولا

بازی شبنم مقدمی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

اولین قسمت سریال هیولا از 9 اردیبهشت ماه به نمایش خانگی آمد و بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

آغاز ضبط برنامه شب نشینی با مهران مدیری در نمایش خانگی

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : صفحه مجموعه شب نشینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی