شب های برره

شب های برره ماه رمضان به آی فیلم می آید

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74365زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال پرمخاطب شب های برره به کارگردانی مهران مدیری در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در این شبکه روی آنتن میرود.

پخش مجدد شب های برره از شبکه آی فیلم

شاید اگر بخواهیم لیستی از محبوب ترین سریال های کمدی تلویزیونی تهیه کنیم باید نام سریال های به یادماندنی مهران مدیری را در صدر این لیست قرار دهیم.

شب های برره یکی از به یادماندنی ترین سریال های مهران مدیری است که سال 84 از شبکه سه سیما پخش شد و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد و عنوان پرمخاطب ترین سریال طنز تلویزیون را از آن خود کرد.

پخش مجدد سریال شب های برره مهران مدیری

سریال شب های برره بعد از گذشت حدود 14 سال از ساخت در پخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و همزمان با ماه مبارک رمضان روی آنتن این شبکه میرود.

سریال شب های برره

پخش سریال شب های برره از شبکه آی فیلم

شب های برره همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از 16 اردیبهشت هر شب ساعت 23:30 دقیقه روی آنتن شبکه آی فیلم میرود و تکرار آن روز بعد ساعت 7:30 از این شبکه پخش میشود.

خلاصه داستان سریال شب های برره

شب های برره روایتی از داستان راهی شدن اتفاقی کیانوش (با بازی سیامک انصاری ) سردبیر روزنامه ای است که به دلیل نوشتن مقاله ای انتقادی به تبعید فرستاده شده اما در میانه راه توسط ماری گزیده میشود و شیرفرهاد با بازی مهران مدیری او را به برره می آورد.

سیامک انصاری و مهران مدیری

سیامک انصاری و مهران مدیری در سریال شب های برره

بازیگران سریال شب های برره

مهران مدیری در نقش شیرفرهاد برره ، سیامک انصاری در نقش کیانوش ، شقایق دهقان در نقش سحرناز ، محمد شیری در نقش سالار خان ،فلامک جنیدی در نقش شادونه ،حسن شکوهی در نقش ببری خان ، بهنوش بختیاری در نقش لیلون برره، سعید پیردوست در نقش سردار خان ، فاطمه هاشمی در نقش شاخ شمشاد دوبرره، رضا شفیعی جم در نقش کیوون بالا برره ، هادی کاظمی در نقش نظام دوبرره، ساعد هدایتی در نقش جان نثار ، اصغر حیدری در نقش دکتر جکول ، محمدرضا هدایتی در نقش یاور طغرل ، مختار سائقی در نقش سرجوخه یار احمدی ، علی کاظمی در نقش بگوری برره، شایان احدی فر در نقش ملیجک بررو داوچنار ، سیدجلال طباطبایی در نقش تیمور قهوه چی، احمد ایراندوست در نقش غول برره ، وحید میهن دوست، بهشاد مختاری و ... بازیگران سریال شب های برره را تشکیل میدهند.

محمدرضا هدایتی و هادی کاظمی

محمدرضا هدایتی و هادی کاظمی در سریال شب های برره

خلق شخصیت هایی متفاوت با دیالوگ هایی ماندگار یکی از شاهکارهای این سریال طنز بود که تا مدتها بر سر زبان ها افتاده بود.

سیامک انصاری و مهران مدیری

بازی سیامک انصاری و مهران مدیری در سریال شب های برره

شب های برره در پخش مجدد به آی فیلم رسید

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی