اثر انگشت
در این مطلب ما شما را با انواع اشکال مختلف اثر انگشت و رابطه آنها با شخصیت درونی فرد آشنا می کنیم.

با اثر انگشتت شخصیت خود را بشناسید!

با یکی دیگر از طالع بینی های جذاب و اما متفاوت در خدمت شما مخاطبان عزیز هستیم،شخصیت شناسی از طریق اثر انگشتتان که شما را با شخصیت های نهفته و درونیتان آشنا می کند.
 
کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند اثر انگشت بین افراد مختلف ممکن است دارای یک سری ویژگی های مشابه باشد و به نوعی آنان را در نوع خاصی از تیپ شخصیتی قرار دهد.
 
بر این اساس کارشناسان با بررسی اثر انگشت هزاران نفر در سراسر دنیا و تحلیل خصوصیات اخلاقی و روحی آنها به یک جمع بندی جالب دست یافته اند.
 
برای اینکه از راز اثر انگشت خود با خبر شوید، می توانید با مقداری جوهر اثر انگشت خود را بر روی کاغذ چاپ و با نمونه های زیر مقایسه کنید:
 
خطوط انگشت به صورت یک دایره درهم که نقطه ابتدا و انتهایی ندارد
این دسته از افراد بر اساس آمارها دارای شخصیتی بی خیال و بی اعتنا به حوادث و رویدادها هستند. آنها افرادی سرگرم کننده هستند اما از قبول وظایف شانه خالی می کنند. برای دوستی با این افراد باید حتماً دقت کنید، زیرا ممکن است شما را به دردسر بیندازند.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت مارپیچی
این دسته از افراد بر روی کارها و اهداف خود بسیار پافشاری می کنند و تمرکز دقیقی بر روی برنامه های خود دارند. این اشخاص در صورتی که مدیر پروژه یا مدیر عملیات شوند همپا با سایر اعضای گروه تلاش همه جانبه‎ای برای رسیدن به نتیجه دارند.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت قوسی
این دسته از افراد دارای ذهنی تحلیل گر و خلاق و در روابط اجتماعی با دیگران محتاط هستند. آنان افرادی صادق و عاشق پیشه محسوب می شوند و عمدتاً احساسات عاشقانه خود را مخفی می کنند.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت نوک قله
این دسته از افراد نیز به لحاظ خصوصیات اخلاقی شبیه به افراد با خطوط انگشت قوسی هستند اما تنها وجه تمایز آنها مبارزه شدید برای رسیدن به اهداف و تمرکز بر روی اصلاح الگوی های زندگی خودشان است.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت قطره اشک یا پر طاووس در مرکز انگشت
آنها افرادی گوشه گیر هستند و دوستان نزدیک کمی دارند. با وجود اینکه در اجتماع افراد موفقی به شمار می روند، تمایل به شهرت و جاه طلبی ندارند و از انزوا لذت می برند.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت دو دایره در هم تنیده
این دسته از افراد روحیه متعادل و شادی دارند و در همه کارها موفق و به نوعی خوش شانس هستند. آنان به راحتی می توانند بین محیط کار و خانه تعادل و هماهنگی بر قرار کنند و در دوستی با دیگران موفق هستند.
 
اثر انگشت
 
خطوط انگشت به صورت خطوط تیز و منقطع
این دسته از افراد معمولاً رازی در گذشته زندگی خود دارند و نوعی احساس ترس و تردید در آنها وجود دارد. آنان معمولاً تمایل دارند که گذشته را فراموش و به آینده فکر کنند.
 
اثر انگشت

شخصیت شناسی جذاب با اثر انگشت شما + تصاویر

2.470
این مطلب مفید بود ؟3436
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
برچسب :
وبگردی