ترامپ
دونالد ترامپ که بلاخره توانست میان شگفتی همگان رئیس جمهور آمریکا شود.با وجود تمام ویژگی های خاصی که دارد؛ یک امضای عجیب هم دارد که در ادامه میبینید.

امضای عجیب و خاص دونالد ترامپ

تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که از آن بعنوان امضای دونالد ترامپ یاد می شود.دستخط و امضا یکی از بارزترین عناصر شناخت شخصیت هر فرد است، حالا ببینیم امضای ترامپ چگونه است و درباره او چه می گوید.

دونالد ترامپ که این روزها بعنوان اسطوره عجایب مطرح است و هر روز یک سخن عجیب یا حرکاتی خلاف عادت و رسم عمومی از او سر می زند، این بار با امضای خود یک امر عجیب دیگر را رقم زد.

ترامپ

دونالد ترامپ از زمان پیروزی در انتخابات آمریکا، یکی از قدرتمندترین امضاهای جهان را به دست آورده است. تریسی تروسِل، کارشناس خط شناس در یک موسسه انگلیسی است که بررسی هایی را روی امضای معروف ترامپ انجام داده و طبق آن شخصیت وی را تحلیل کرده است.

این کارشناس توضیح می دهد که حروف بلند و کشیده و تا حدی اُریب در امضای ترامپ بیان کننده چند ویژگی در شخصیت اوست. به گفته او این نوع امضا می گوید که ترامپ فردی بلندپرواز، پویا، شجاع و نترس است. او تشنه قدرت بوده و بسیار با اراده و در عین حال یکدنده و کله شق است.

این خط شناس معتقد است ترامپ ضمن اینکه طبیعت محکم و قاطعی دارد بسیار تدافعی است به ویژه زمانی که پای خانواده اش در میان باشد. او شنونده زیاد خوبی نیست اما مطمئناً زبان درازی برای مذاکره کردن دارد؛ نمونه آن را می توان در اظهارات سیاسی اش در طول تبلیغات انتخاباتی دید آنجا که از ساخت دیوار حائل بین آمریکا و مکزیک، ممانعت از ورود مسلمانان به خاک آمریکا و درخواست مجازات زندان برای هیلاری کلینتون صحبت می کند.

اما این کارشناس در کنار این تحلیل ها نکات تعجب برانگیزی را نیز ذکر می کند. او می گوید ترامپ به دلیل داشتن مواضع و دیدگاه های قاطعش به شهرت رسید اما در دست خط انعطاف پذیر او یک نشانه مهم وجود دارد؛ اینکه ترامپ آنقدرها هم که مردم فکر می‎کنند انعطاف پذیر نیست.

شخصیت شناسی ترامپ از روی امضایش + عکس

3.629
این مطلب مفید بود ؟218
منبع : نمناک - / ل
وبگردی