شراره رخام

چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش + تصاویر

تاریخ انتشار : 8 آبان 1395کد مطلب : 38757زمان مطالعه : 4 دقیقه
شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب هایش راضی است و حالا میخواهد از تجربیاتش بگوید .

خوشحالی شراره رخام از تخلیه ژل لب هایش

شراره رخام در سال 83 اقدام به تزریق ژل لب کرد و با این عمل خود فاصله زیادی با دنیای هنر گرفت . شراره رخام در گفت و گویی اعلام کرد که من تزریق ژل لب داشتم که الان از این کار پشیمان هستم و اگر زمان به عقب برگردد به احتمال 95 درصد این کار را تکرار نمی کنم و اگر هم این کار را انجام دهم، به پزشکی مراجعه می کنم که متخصص جراحی پزشکی باشد. پزشکی که من به او مراجعه کردم دارای برد تخصصی زیبایی بود و من به اشتباه فکر کردم منظور از این اصطلاح تخصص جراجی زیبایی است که در نهایت باعث پشیمانی ام شد.

این موضوع قابل جبران است و برای شخص من اتفاق ترسناک و غیرقابل جبرانی نیفتاده است اما اگر امروز یک نفر بیاید و از من بپرسد تزریق ژل انجام دهم یا نه، من به او پیشنهاد می کنم که این کار را انجام ندهد.

شراره رخام می گوید اشتباه کردم و پشیمانم، اما از پشیمانی اش خوشحال است. حالا از اینکه راضی است و می خواهد از تجربیاتش بگوید تا کسی مثل او پشیمان نشود. شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون بعداز تزریق ژل لب حالا به قول خودش ازشر آن ژل راحت شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است. ظاهری که جامعه ما بیشتر می پسندد و البته او را خوشحال تر از قبل می کند.

شراره رخام

شراره رخام با ظاهری جدید می خواهد به دنیای بازیگری برگردد

گفت و گو با شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب هایش :

چطور شدتصمیم گرفتید ژل لبتان را تخلیه کنید؟

متاسفانه من سال 83 ژل لب تزریق کردم.آن زمان ژلهای پاژ بود. این ژلهای پاژ زمان طولانی در لب باقی می ماند و تا تخلیه نکنید خودش از بین نمی رود و تا آخر عمر هست ولی این ژلهای جدید زمان دارد و بعد از سه تا شش ماه از بین می رود. آن زمان از شانس بد من فقط ازاین ژلها استفاده می شد. به همین دلیل عملی بود که ریسک بالایی داشت و باید دکتر مطمئنی پیدا می کردم تا این ژل را تخلیه کند که خدا را شکر توانستم این عمل را انجام بدهم و از شر این ژل راحت شوم.

بعداز تزریق ژل مشکلی نداشتید؟

نه خوشبختانه ژل پاژ برای من مشکلی درست نکرد اما شنیده ام که چند نفر مشکل داشته اند و لبشان کبود شده و تا آخر عمر کبود می ماند.خوشبختانه این ژلها دیگر در بازار پیدا نمی شود و تایید شده نیست. این ژلها بعد از 6-7 سال ممکن است باعث کبودی صورت و لب شود. خدا را شکر من این شانس را داشتم و برای من مشکلی پیش نیاورد. فقط همان یک حجم غیر متعارف بود و ظاهری داشت که جامعه پسند نبود.به هر حال من به لطف دوستان به این فکر افتادم که حتما از شر این ژل راحت شوم.

یعنی نظر دیگران در این تصمیم شمانقش داشت؟

خب من یک تصمیم شخصی گرفته بودم ولی دیگران نپسندیدند و خیلی ها از من انتقاد کردند.من یک شخصیت اجتماعی هستم باید به نظر دوستان و جامعه ام اهمیت بدهم و از نظر شخصی ام بگذرم. بالاخره تسلیم شدم و گفتم چشم و می روم تخلیه می کنم اما حالا خیلی خوشحالم.خوشحالم که مردم از این حرکت من استقبال کردند و خیلی مرا تشویق کردند واین حرکت به چشمشان آمد.من از کسانی که مرا حمایت کردند و به جلو هل دادند که جرات کنم و به سراغ این عمل پر از ریسک بروم تشکر می کنم.

شراره رخام

شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب

اینکه گفته می شد به خاطر آن ظاهر کمتر برای بازی در فیلم و سریال پیشنهاد داشتید درست است؟

بله. چند سریال تاریخی به من پیشنهاد شد که خب می گفتند مثلا درچند صد سال گذشته هیچ زنی ظاهر این چنینی نداشته است.حرفشان منطقی ودرست بود من هم قبول کردم.من به کارگردانها حق می دادم. درست است آن زمان خیلی نارحت می شدم، اما حالا خیلی خوشحالم. خوشحالم که ناخودآگاه و ناخواسته تبدیل به تریبونی شدم که کسی سراغ این کار نرود.

کسی درباره تزریق ژل لب و عمل های زیبایی با شما مشورت می کند؟

بله . خیلی از زنان ودختران جوان می پرسند که این کار را بکنیم؟من می گویم نه.البته نظراتی هم می گیرم که می گویند اگر بد است پس چرا خودت این کار را انجام دادی؟بله من یک کار اشتباهی انجام دادم. یک راه اشتباهی رفته ام.خب حالا می گویم این راه اشتباه است ونروید.این بد نیست. من نمی خواهم کسی را نصیحت کنم اما من به عنوان یک شخصیت اجتماعی و یک بازیگر یک کار اشتباهی انجام داده ام و قبولش دارم.حالا می گویم انجام ندهید.

همه آدمها در زندگی اشتباه می کنند و پشیمان می شوند. من خوشحالم که مردم به من انتقاد کردند و تشکر می کنم که باعث شدند به این جمع بندی برسم و بروم سراغ تخلیه ژل و دوباره ظاهر عادی پیدا کنم. روزی 20 نفر از من می پرسند که برا ی تخلیه ژل کجا رفته ام و من هم پزشکم را معرفی می کنم. به هر حال این تزریق ژل متاسفانه وارد کشور ما شده است و خیلی از جوان ها هم به آن علاقه دارند.

خوشبتانه من مشکلی نداشتم و لی خوشحالم این کار من باعث شد که یک عده ای از هموطنان عزیزم از این داستان نجات پیدا کنند و خیلی از آنها سراغ این کار نروند. البته می خواستم از پزشکانی که در این راه به من کمک کردند هم تشکر کنم. دکتر بهروز فرزام و جناب دکتر امیری عمل تخلیه ژل لب را انجام دادند که من خیلی راضی هستم و از آنها تشکر می کنم.

چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش + تصاویر

4.4173
این مطلب مفید بود ؟15320
برگرفته از شهر خبر / م.ف
وبگردی