شرط عجیب
یکی از مراکز پوست و زیبایی شرط عجیبی برای استخدام نیروهای خود تعیین کرده است ، زنان و دختران جوان باید به شدت چک بزنند یا بخورند تا در این شغل ماندگار شوند.

شرط عجیب برای کسب شغل!

به طبع تمام موسسات و شرکت ها و.. برای دریافت نیروی جدید و استخدام فردی به عنوان کارمند شرایطی را تعیین می کنند که فرد متقاضی با عبور موفقیت آمیز از آنها می تواند وادر کار شود. همیشه این شرایط عاقلانه و طبیعی نیستند و برخی برای ماندگار شدن کارکنان خود شرط و شروطی باورنکردنی تعیین می کنند ؛ مثل یکی از مراکز پوست و زیبایی کبا شرط مخصوص خود ه این چنین کارکنان خود را به جان هم انداخته.
Company forces underperforming female employees to SLAP each other across the face to 'build team spirit'
شرط عجیب

چک های محکم شرط عجیب استخدام زنان در مرکز پوست و زیبایی  

چک زدن شرط عجیب کسب شغل و استخدام

زنانی که در یکی از مراکز پوست و زیبایی در چین مدتهاست مشغول کار هستند حالا برای ماندگار شدن در شغل خود باید همکارشان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دهند .
کمپانی که نامش منتشر نشده است طبق یک قانون عجیب و غریب در 14امین سالگرد تاسیس خود با این روش کارمندان سال آینده را انتخاب می کند ، همانطور که در ویدئوی این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید کارنان زن این کمپانی روبروی هم قرار گرفته اند و با شدت به صورت هم چک های محکمی می زنند ؛ هرکدام ضربه ی محکم تری بزند و طرف مقابل را تسلیم کند فرم استخدام او برای سال آینده کاری نیز تکمیل خواهد شد و فردی که در برابر ضربات چک از پای درآید از کار برکنار خواهد شد.این ویدئوی عجیب در کمتر از چند ساعت 6 میلیون بار دیده شد و نظرات جالبی دریافت کرد.

ویدئوی جالب و دیدنی شرط عجیب برای استخدام زنان چینی در مرکز زیبایی

 

شرط عجیب و دردناک مرکز زیبایی برای استخدام زنان!+فیلم

259
این مطلب مفید بود ؟2435
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی