گویا سرویس
گویا سرویس با خدمات آنلاین و تحت اپلیکیشن سهولت تعمیرات اثاثیه را برای شما ایجاد می نمایید.

گویا سرویس ؛ ارائه دهنده خدمات و تعمیرات یخچال و کولرگازی و ...

امروزه با افزایش روند رو به رشد کاربران فضای مجازی بسیاری از کسب و کارها به سیستم های آنلاین رو آورده اند تا بتوانند هر قشری از جامعه را که نیاز به خدمات آنها دارند از دست ندهند، از این رو در زمینه خدمات ، سایت ها بسیار قوی راه اندازی شده اند و مخاطبان خاص خود را جذب نموده اند ، ما در این مقاله قصد داریم به یکی از این سایت های برتر در این زمینه فعالیت بپردازیم. رسیدگی به تعمیر لوازم منزل و نگهداری از آنها جزء کارهایی است که هم به زمان زیادی نیاز دارد و هم تخصص و توانایی فردی.بنابر گزارش سایت گویا سرویس، خیلی از افراد به دلیل مشغله های فردی سعی می کنند کارهای خود را به متخصصان خدمات ساختمان بسپارند تا با خیال راحت روی کارهای خود تمرکز کنند. معمولاً در این مواقع سعی می کنند از دوستان آشنایان پرس وجو کنند و فردی را برای انجام کارهای خود انتخاب کنند. گاهی نیز از اطراف محل زندگی خود به دنبال مراکز تأسیساتی و نمایندگی تعمیرات می گردند.

گویا سرویس

اما وقتی نتوان از راه های همیشگی متخصص پیدا کرد چه کار باید بکنیم؟ در این مواقع سایت و اپلیکیشن گویا سرویس به شما کمک می کند تا کارهای خود را هوشمندانه مدیریت کنید و با انجام کارها توسط متخصصان، بیشتر وقت خود را به خانواده اختصاص دهید. اگر تابه حال نام سایت و اپلیکیشن گویا سرویس به گوشتان نخورده و از امکانات آن مطلع نیستید، بهتر است این مطلب را دنبال کنید.

گویا سرویس چه خدماتی ارائه می دهد ؟

خدمات گویا سرویس شامل بسیاری از خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی ، تعمیر یخچال ، تعمیر داکت اسپیلت ، لباسشویی ریال ظرفشویی ، چیلر ، هود در محل موردنظر شما می شود. درواقع به کمک گویا سرویس لازم نیست به مراکز خدماتی مراجعه کنید و دنبال متخصص و تعمیرکار باشید بلکه تمامی این افراد با یک سفارش اینترنتی از طریق اپلیکیشن یا وب سایت گویا سرویس به محل موردنظر شما می آیند و کار را برایتان انجام می دهند.

چطور از گویا سرویس استفاده کنیم ؟

همانطور که گفتیم، گویا سرویس اپلیکیشن و سایت سفارش خدمات در استان تهران می باشد. برای اینکه بتوانید از این خدمات ما استفاده کنید، قبل از هر چیزی می توانید اپلیکیشن گویا سرویس را نصب کنید. البته از سایت گویا سرویس هم می توانید برای ثبت سفارش اقدام کنید.

پس از نصب اپلیکیشن به راحتی می توانید نوع خدمات خود را انتخاب نمائید ، آدرس منزل یا محل کار خود را وارد نمائید و زمان مراجعه کارشناس را نیز تعیین نمائید و سپس درخواست خود را در این چند مرحله ثبت و بلافاصله تعمیرکار مدنظر شما برای هماهنگی های بعدی با شما ارتباط برقرار خواهد نمود. روش ثبت سفارش در سایت گویا سرویس هم به همین صورت انجام می پذیرد.

گویا سرویس در کدام شهرها فعالیت دارد ؟

اپلیکیشن و سایت گویا سرویس در حال حاضر در شهر تهران فعالیت می کند و قصد دارد با توسعه مناسب زیرساخت ها، کار خود را به شهرهای دیگر کشور نیز گسترش دهد. اگر ساکن تهران هستید می توانید به گویا سرویس مراجعه و درخواست تعمیرات را آنلاین ثبت نمائید.

امیدوارم از اینکه به گویا سرویس اعتماد می کنید و انجام کارهایتان را به گویا سرویس حرفه ای می سپارید، لذت ببرید.

شرکت خدماتی گویا سرویس را بیشتر بشناسید

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی