نمناک اخبارجامعه دستگیری لیدرهای شرکت هرمی کیونت در تهران
شرکت هرمی کیونت ، شرکت هرمی کیونت در تهران
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 9 نفر از فعالان شرکت هرمی کیونت خبر داد.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1397

فعالان شرکت هرمی کیونت در تهران دستگیر شدند

مهر:با انجام اقدامات ویژه پلیسی تعداد 9 نفر از فعالان شرکت هرمی موسوم به کیونت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شدند. 

سرهنگ جهانگیر تقی پور ، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت :با انجام اقدامات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق به شناسایی مخفیگاه و محل فعالیت 9 نفر از فعالان شرکت هرمی موسوم به کیونت در محدوده خیابان استاد معین شده و طی یک عملیات غافلگیرانه هر 9 نفر آنها را دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. 

سرهنگ جهانگیر تقی پور در خصوص فعالیت شرکت موسوم به کیونت عنوان داشت:شرکت کیونت در واقع همان شرکت هرمی موسوم به گلدکوئیست می باشد که با تغییر عنوان و رویه اینبار تحت عنوان استخدام در شرکت های دولتی و معتبر اقدام به جذب اعضای عمدتا جوان می کند . اعضای فعال در این شرکت در ادامه و به بهانه عدم امکان استخدام ، اعضای جدید شرکت را به فعالیت در زمینه بازاریابی شبکه ای تشویق کرده و طی چندین جلسه آموزشی نهایتا به بهانه واهی خرید تورهای مسافرتی خارجی از افراد مبالغی مابین 25 تا 30 میلیون تومان دریافت می کنند و پس از دریافت این مبالغ آنها را به بهانه دریافت سود مجبور به عضوگیری از میان دوستان ، بستگان و یا سایر اعضای خانواده می کنند تا زمینه ادامه فعالیت خود را فراهم کنند.

انتهای پیام/م

سرکرده های شرکت هرمی کیونت دستگیر شدند

این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف