نمناک اخبارورزشی چند شغال در ورزشگاه آزادی پس از بازی استقلال + عکس
ورزشگاه آزادی ، صنعت نفت آبادان
اتفاق عجیبی که بعد از بازی استقلال و صنعت نفت رخ داد , قلاده شغالی بود که تا کنار زمین چمن در ورزشگاه آزادی آمده بود.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

حضور حیوانات در ورزشگاه آزادی

بعد از حضور یک سگ در بازی خانگی قبلی استقلال در ورزشگاه آزادی، حالا پای یک حیوان دیگر هم به این ورزشگاه باز شد! در پایان دیدار استقلال تهران و صنعت نفت آبادان یک قلاده شغال در میکسدزون ورزشگاه آزادی مشاهده شد که ترس خبرنگاران را به دنبال داشت!

در پایان بازی آبی پوشان برابر صنعت نفت که با باخت استقلال همراه بود، استقلال با وجود آنکه در طول مسابقه هجومی بود، در دقایق پایانی دچار افت بدنی شد تا نفتی ها از این فرصت استفاده کنند و به 2 گل برسند. خبرنگاران و عکاسان حاضر در استادیوم به سمت میکسدزون حرکت کردند تا برای مصاحبه با بازیکنان آماده شوند، اما با یک صحنه عجیب مواجه شدند.

یک قلاده شغال به شکل عجیبی خود را به داخل ورزشگاه رسانده بود و تا کنار زمین چمن هم آمد، اما به یکباره از حضور تماشاگران زیادی که در استادیوم بودند، ترسید و به سرعت به سمت تونل جنوبی ورزشگاه فرار کردند.

این اتفاق و دیدن شغال در ورزشگاه آزادی باعث تعجب خبرنگاران و عکاسان شده بود. جالب اینکه در بازی اول استقلال برابر نفت هم که بدون تماشاگر برگزار شد، یک قلاده سگ ولگرد در آزادی رویت شده بود.

 

ورزشگاه آزادی

قلاده شغال در ورزشگاه آزادی

چند شغال در ورزشگاه آزادی پس از بازی استقلال + عکس

برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف