شلوار گشاد
شلوارهای گشاد این روزها دوباره مد شده اند و طرفداران خاص خودشان را دارند، برای پوشیدن و ست کردن این نوع شلوارها باید برخی نکات را رعایت کنید.

ایده هایی برای پوشیدن شلوار گشاد

شلوارهای گشاد زنانه بعد از مدت ها دوباره مد شده اند، این سبک از شلوارها همانطور که از اسم شان پیدا است کاملا گشاد اند و معمولا با کفش پاشنه بلند ست میشوند. ست کردن شلوارهای گشاد کمی دشوارتر از شلوارهای تنگ است زیرا نمیتوان آن ها را با هر چیزی پوشید.

برای خوش استایل شدن با شلوارهای گشاد در این بخش از دنیای مد نمناک یک سری نکات مهم وجود دارد که با رعایت آن ها میتوانید از پوشیدن شلوار گشاد لذت ببرید.

شلوار گشاد

شلوار گشاد زنانه مد امسال

شلوار جین گشاد

شلوارهای گشاد جین پرطرفدارترین نوع شلوار گشاد بین خانم ها هستند که برای موقعیت های مختلف مناسب اند و با انواع کفش پاشنه دار و اسپرت ست میشوند، شلوار جین های گشاد در رنگ های تیره و روشن وجود دارند که رنگ های تیره آن ها پرطرفدار تر اند.

شلوار دمپا

شلوار لی گشاد تیره

شلوار های دمپا کوتاه

شلوارهای گشاد با دمپای کوتاه جدیدتر از سایر مدل ها هستند و با نشان دادن مچ پا استایل جذاب تری به شما میبخشند، این سبک شلوارهای گشاد برای جشن ها و مهمانی ها مناسب تر اند پس بهتر است با کفش پاشنه بلند پوشیده شوند.

شلوار گشاد کوتاه

شلوار گشاد کوتاه زنانه شیک

استایل تک رنگ

استایل تک رنگ یعنی سر تا پا یکرنگ پوشیدن، یک رنگ خاص را در نظر بگیرید و لباس هایتان را طبق آن انتخاب کنید این کار باعث میشود قد بلند تر دیده شوید برای این استایل باید شلوار گشاد و بلند بپوشید طوری که روی کفش تان بیفتد.

شلوار گشاد تابستانی

استایل تک رنگ با شلوار گشاد

رنگ های خنثی

انتخاب رنگ شلوار معمولا برای خانم ها سخت است و نمیدانند چه رنگ شلواری مناسب اندام آن ها است و چگونه باید آن را ست کنند. رنگ های خنثی مانند خاکستری، کرمی، طوسی و سفید انتخاب خوبی هستند و ست کردن آن ها راحت است.

شلوار گشاد

شلوار گشاد رنگ خنثی

 

ایده های پوشیدن و ست کردن شلوار گشاد + عکس

3.829
این مطلب مفید بود ؟227
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی