شلوار تابستانی

“شلوار تابستانی” امسال چی مده

کد مطلب : 16352زمان مطالعه : 2 دقیقه
“شلوار تابستانی” باید یک شلوار راحت و در عین حال شیک باشه. بعضی خانم ها فصل تابستان رو با شلوارهای رنگ روشن و گل گلی و بعضی دیگر با همان کلاسیک های همیشگی سر می کنند.

 شلوار تابستانی و مدل های مختلف شلوارهای تابستانی با توجه به استایل و سبک لباس پوشیدن انتخاب می شود.

 این روزها در میان انواع پوشاک شلوار بیشترین کاربرد را دارد. خانم ها در سنین مختلف، دانشجو، شاغل یا خانه دار ترجیح می دهند از شلوار استفاده کنند چون تن پوشی راحت و کاربردی است. طراحان مد هم به دنبال همین جریان اجتماعی هر فصل به طرح های تازه شلوار فکر می کنند تا این تن پوش پرکاربرد از حال و هوای مد روز دور نماند و دچار تکرار نشود. اغلب خانم ها دیگر به جای شلواری بادوام به نمونه های به روز فکر می کنند اما برای تابستان امسال، شاید یکی از همان داخل کمدی ها به دردتان بخورد چون طراحان سراغ طرح های کلاسیک تر رفته اند. 

 خانم ها در کشورهای مختلف طبق سلیقه های مختلفی که دارند شلوار دلخواه خود را انتخاب می کنند.

اروپایی ها طرفداران شلوارهای راحت هستند. فشن شوهای برگزار شده در هفته های مد فرانسه و ایتالیا برای مدل شلوار زنانه تابستان امسال شلوارهای راحت و نخی با طراحی دوخت های ساسون دار را پیشنهاد می کنند.

مدل شلوار تابستانی

شلوارهای تابستانی

شلوارهای تابستانی

 مدل شلوار زنانه

آسیایی ها مثل همیشه طرفدار شلوارهای جذب هستند.

کره ای ها و چینی ها که یکی از قدرتهای مد اسیا هستند شلوارهای جذب و رنگی را برای تابستان به بازار عرضه کردند.دانشجوها و کارمندان هم از کتان پوشهای خوش سلیقه هستند.

 شلوارهای تابستانی

شلوارهای تابستانی

شلوارهای شیک دخترانه

 

 

جین پوشها هم تابستان را آبی بپوشند.

خانم هایی که از طرفداران شلوارهای جین هستند بهتر است به دلیل نکات بهداشتی ، شلوارهای جین ضخیم را کنار بگذارند و از شلوراهایی که خنک تر هستند ولی با جین ها تفاوت ندارند استفاده کنند.

 شلوارهای جین تابستانی

 

گل گلی ها هم طرفدار دارند البته در میان خانم های خوش ذوق و طرفدار رنگها و طرح های شاد.

شلورا تابستانی

شلوار تابستانی ، شلوار تابستانی امسال چی مده

3.959
این مطلب مفید بود ؟4613
منبع : نمناک /ن
وبگردی