شلوار مجلسی زنانه
شلوار مجلسی های زنانه معمولا کار شده با نگین, گیپور, مروارید هستند که با شومیز و کفش های پاشنه بلند ست میشوند این سبک از شلوار ها راسته و دمپا هستند.

شلوار مجلسی زنانه کار شده

شلوار مجلسی های زنانه در انواع راسته و دمپا طرح های مختلفی دارند که برای مجالس مختلف قابل استفاده اند. شلوار های مجلسی معمولا با مروارید, نگین و گیپور کار شده اند و جنس های مختلفی دارند. شلوار های مجلسی را با انواع شومیز و تاپ و بلوز میتوانید ست کنید, با این سبک شلوار ها کفش های بدون پاشنه مناسب نیستند بهتر است کفش های پاشنه بلند بپوشید.

شلوار مرواریدی

شلوار مرواریدی مجلسی زنانه

شلوار کار شده

شلوار کار شده زنانه برای مجالس

برخی از این شلوارهای شیک کوتاه و برخی بلند هستند طوری که روی کفش تان می افتند, شلوار مجلسی هایی که در این مطلب مشاهده میکنید بیشتر سفید و کرمی رنگ هستند و میتوانید آن ها را با شومیزهای سفید رنگ مرواریدی ست کنید.

اگر برای مجالس و جشن های مختلف دنبال شلوار های مجلسی میگردید پیشنهاد میکنیم حتما از این مدل شلوارها دیدن کنید زیرا مد روز 2018 هستند و فوق العاده لاکچری و با کلاس اند.

شلوار چاک دار

شلوار چاک دار و مرواریدی 

مروارید و گیپور امروزه در اکثر لباس مجلسی ها دیده میشوند, شلوارهای گیپور دار و مرواریدی جزو لباس مجلسی هایی هستند که بین خانم ها بسیار طرفدار دارند و استایل شیکی به آن ها میبخشند.

شلوار گیپور دار

شلوار گیپور دار مجلسی سفید رنگ

شلوار نگین دار

شلوار نگین دار شیک مجلسی

شلوار سفید مجلسی

شلوار سفید مجلسی زنانه

ست شلوار و کفش

ست شلوار و کفش مجلسی

شلوار مجلسی کار شده زنانه با ست کفش پاشنه بلند + تصاویر

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : شلوار مجلسی
وبگردی