شلوار گشاد
یکی از مدهای دوست داشتنی تابستان امسال پوشیدن شلوار گشاد در انواع نخی, جین, حریر است که استایل تابستانی و مد روزی به خانم ها میدهد.

مدل شلوار گشاد جدید مد تابستان 97

جدیدترین مد این روزها که خانم های ایرانی به خوبی از آن استقبال کردند پوشیدن شلوارهای گشاد و کوتاه است, امروزه دیگر لباس های تنگ و مانتوهای کوتاه مد نیستند و به جای آن ها لباس های گشاد حسابی مد شده اند. پوشیدن شلوار گشاد یک مد تابستانی جذاب است که میتوانید از شلوار هایی که جنس های خنک تری دارند استفاده کنید و تابستان امسال خوشتیپ باشید.

شلوار گشاد زنانه

مدل شلوار گشاد جدید زنانه 

حتما شما هم پشت ویترین همه مغازه ها از این مدل شلوارهای گشاده که تازه مد شده اند دیده اید, اگر به شلوارهای گشاد و جدید علاقه دارید ما در این بخش از نمناک نمونه هایی از آن ها را در انواع جین, نخی, حریر جمع آوری کرده ایم که قطعا مورد پسند خانم های اهل مد قرار میگیرند. این شلوار های گشاد هم با کفش های اسپرت ست میشوند و هم با کفش های پاشنه بلند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارد.

شلوار گشاد کوتاه

مدل شلوار گشاد کوتاه

شلوارهای گشادی که تازه مد شده اند برش خاصی دارند و کوتاه هستند, تابستان امسال شلوارهای تنگ نپوشید زیرا اصلا مد نیستند و باعث میشوند بیشتر گرمتان شود به جای آن ها بهتر است از این مدل شلوار های گشاد و مد روز استفاده کنید که هم خوشتیپ شوید و هم خنک بمانید. اگر برای ست کردن لباس با شلوار گشاد دنبال ایده هستید میتوانید از تصاویر زیر دیدن کنید و روش های ست کردن شلوار گشاد را یاد بگیرید.

شلوار جین گشاد

شلوار جین گشاد 2018

شلوار مام استایل

مدل شلوار لی مام استایل

شلوار گشاد تابستانی

شلوار گشاد تابستانی قرمز رنگ

شلوار گشاد حریر

ست شومیز وشلوار گشاد حریر

شلوار گشاد نخی

شلوار گشاد نخی تابستانی

شلوار گشاد

شلوار گشاد کوتاه تابستان 97

شلوار دمپا گشاد

شلوار دمپا گشاد مجلسی

تابستان امسال چه مدل شلوار گشاد مد شده؟ + تصاویر

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی