شلوغی در دکوراسیون
اگر فکر میکنید که چاره ای برای از بین بردن “شلوغی در دکوراسیون” منزل خود را ندارید بهتر است به تمامی نکات ذکر شده توجه نمایید.

راه های رهایی از شلوغی در دکوراسیون منزل

شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه منزل شان شلوغ و به هم ریخته است طوری که هر چقدر هم در تمیز کردن خانه تلاش کنید انگار بی فایده است، برای رهایی از این وضع اعصاب خورد کن ترفندها و روش هایی وجود دارد که منزل تان را از شلوغی نجات میدهند.

بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به قسمت های مختلف خانه سر بزنید و وسایلی که هیچ کاربردی ندارند و اضافه هستند را بردارید، دقت کنید روی میزها خیلی شلوغ نباشند و همچنین دیوارها پر از تابلو و قاب عکس نباشد.

دکوراسیون نشیمن

نحوه چیدمان منزل برای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون

استفاده از وسایل دکوری هم حدی دارد، وسایل دکوری و کوچک اگر بیش از حد در منزل استفاده شوند باعث شلوغ به نظر رسیدن دکوراسیون میشوند.

کنج های منزل را خالی بگذارید

اکثر خانم ها فکر میکنند باید همه گوشه ها و کنج های منزل را پر کنند اما این یک تصور اشتباه است که منزل را حسابی به هم ریخته نشان میدهد، بهتر است یکی از گوشه های منزل را دکور کنید زیرا اینطوری با خالی گذاشتن گوشه های دیگر گوشه دکور شده بیشتر به چشم میاد .

شلوغی منزل

دکوراسیون ساده و شیک منزل

راهروها را خالی کنید

راهرو ها فضای باریکی هستند که مسیر رفت و آمد اند به همین دلیل باید خالی از هرگونه وسایل باشند، اگر در راهرو آینه و کنسول، گلدان های بزرگ و جاکفشی قرار داده اید بهتر است آن ها را بردارید تا راهرو باریکتر از آن چه هست به نظر نرسید.

دکوراسیون راهرو

رهایی از شلوغی دکوراسیون راهرو 

وسایل اضافی را حذف کنید

هرگونه وسایل اضافی و بی کاربرد در گوشه و کنار خانه باید حذف شوند، دکوری های ریز فقط فضا را به هم ریخته میکنند پس نیازی به آن ها ندارید . سعی کنید روی میز ها فقط یک گلدان شیک قرار دهید و روی میز را زیاد شلوغ نکنید.

چیدمان پذیرایی کوچک

چیدمان پذیرایی کوچک بدون شلوغ و به هم ریختگی

سبک مینیمال را وارد دکوراسیون تان کنید

با سبک مینیمال آشنا شوید و آن را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، سبک مینیمال یعنی ساده گرایی در عین مدرن بودن. این سبک فضای منزل را به سادگی دیزاین میکند و از هرگونه شلوغی و نا به سامانی نجات میدهد پس میتواند بهترین انتخاب برای رهایی از شلوغی دکوراسیون باشد.

شلوغی در دکوراسیون

دکوراسیون منزل به سبک مینیمال

چگونه دکوراسیون منزل را از شلوغی نجات دهیم؟

4.232
این مطلب مفید بود ؟275
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی