شهاب حسینی

توضیح شهاب حسینی درباره عدم همکاری با شکرستان

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1398کد مطلب : 74812زمان مطالعه : 2 دقیقه
شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان درباره شایعات مبنی بر علت قطع همکاری با مجموعه شکرستان توضیح داد.

واکنش شهاب حسینی به حواشی قطع همکاری با شکرستان

اسفندماه سال گذشته بود که خبر همکاری شهاب حسینی با مجموعه شکرستان منتشر شد و این بازیگر سرشناس کشورمان در تجربه ای متفاوت راوی قسمت هایی از این مجموعه پرطرفدار شد که برای نوروز 98 تدارک دیده شده بود.

درحالی که صدای شهاب حسینی در مجموعه شکرستان با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شده بود خبرهایی از قطع همکاری با این چهره مطرح کشورمان منتشر شد و با حواشی زیادی روبرو شد.

حواشی قطع همکاری شهاب حسینی با شکرستان

انتشار حواشی متعدد درباره قطع همکاری شهاب حسینی با مجموعه شکرستان با واکنش این بازیگر مطرح کشورمان مواجه شد.

مجموعه شکرستان

عکسی از عروسک های محبوب مجموعه شکرستان 

شهاب حسینی با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت عدم همکاری با شکرستانی ها نوشت:دوستان و هموطنان گرامی سلام و عرض احترام.

علت بعضی از خبر سازیهای غیر واقعی و انگیزه های پشت آن بر بنده روشن نیست.

در خصوص عدم ادامه همکاری بنده کوچک با مجموعه جذاب خلاقانه و دیدنی شکرستان به تهیه کنندگی دوست و همکار عزیز و صمیمی آقای مسعود صفوی صرفا به دلیل عدم هماهنگی زمانی به دلیل شرایط فشرده ی کاری بنده در خارج از ایران اتفاق افتاده که بر خلاف خواست قلبی طرفین رقم خورده چرا که شخصاً از علاقه مندان به این مجموعه هستم.

انشاءالله بعد از اتمام پروژه های کاری در خارج از کشور برای رفع دلتنگی و انجام پروژه هایی طبق قرار های قبلی در ایران همیشه عزیز خواهم بود. انشاءالله، به شرط بقا. آمین.

شهاب حسینی

شهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان

شکرستان پویانمایی موفقی است که با صدای زنده یاد مرتضی احمدی روزهای پربیننده ای را سپری کرد و در واقع میتوان گفت که صدای زنده یاد مرتضی احمدی طنین خاصی به این برنامه بخشیده بود.

مجموعه شکرستان

شکرستان بدون شهاب حسینی روی آنتن میرود

مجموعه 13 قسمتی شکرستان در ایام عید نوروز با صدای شهاب حسینی بعد از سالها دوری از تلویزیون روی آنتن رفت و قرار بود که این همکاری ادامه داشته باشد اما خبرهایی مبنی بر قطع همکاری با این بازیگر سرشناس به دلیل حضورش در آمریکا به گوش رسید.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر مطرح سینمای ایران

شهاب حسینی کمپانی فیلمسازی در آمریکا تاسیس کرده است و در این کمپانی با بهروز وثوقی بازیگر پیشین سینمای ایران همکاری میکند.

علت اصلی عدم همکاری شهاب حسینی با شکرستانی ها چیست؟!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : صفحه شهاب حسینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی