شهرام کاشانی

عکسی تکان دهنده از شهرام کاشانی در دام اعتیاد در ترکیه !

تاریخ انتشار : 13 تیر 1395کد مطلب : 32997تعداد نظرات : 3 نظر
عکسی تکان دهنده از شهرام کاشانی که به دام اعتیاد افتاده و کارتون خواب شده است را در آنکارا مشاهده میکنید.

وضعیت شهرام کاشانی در آنکارا

به تازگی عکس و فیلمی از شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که این فرد را در یک وضعیت نامناسب به تصویر کشیده اند. 

برخی نیز می گویند او به بیماری کبدی مبتلا شده است، اما آنچه که از این عکس و این ویدئو بر می آید این است که یک بیمار کبدی در خیابان رها نمی شود و بیشتر حال و روز او به افراد معتاد شبیه است.

 شهرام کاشانی

شهرام کاشانی گرفتار در دام اعتیاد

وضعیت جسمی شهرام کاشانی چگونه است

شهرام کاشانی متولد 16 تیر 1353 در رم ایتالیا، خواننده است . پیشتر شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. گفته می شود بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد . شهرام کاشانی خواننده لس انجلس نشین که مدتی پیش در یکی از کنسرت هایش بصورت مست حضور داشته و مدتی این کار وی جنجال به پا کرده بود در تازه ترین عکس منتشر شده از وی را در شرایط بسیار اسفناکی نشان می دهد.

این عکس که از وضعیت او در گوشه ای از خیابان ترکیه است که بدلیل خماری نای حرکت کردن ندارد، البته وی مشکل حاد کبدی دارد که بدلیل زیادی روی اش در مصرف مشروبات الکی پدیدار شده است.

 

شهرام کاشانی ، شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی معتاد شده است؟

2.9201
این مطلب مفید بود ؟11883
برگرفته از پارسینه / م.ف
3 نظر به ثبت رسیده است
روزبه1395-04-16
این داستان یک شایعه بود.اگر دقت کنید به پای سمت راستش میبینین که ورم کرده.این عکس زمانی گرفته شده که شهرام پاش شکسته و منتظر اورژانس
3117
گجت1395-04-19
پاش شکسته نشسته چرا اینقدر دروغ اخه میگیددددددددددددد
1918
رضا1396-06-11
بابا بدبخت پاش شکسته مکه کورین نمیبینین اون استوره اس
1710
وبگردی