نمناک سرگرمیگوناگون شهری با امکانات مجلل و اشرافی در زیر زمین ! + تصاویر
شهر زیرزمینی ، شهرک زیبا
در لندن مشغول به افزایش وسعت زمین ها هستند و این امر مرتبط با ساخت یک شهر زیرزمینی فوق العاده مجلل و پر امکانات در این شهر می باشد.

اقتصاد زیر زمینی یا شهرک زیرزمینی؟

در زیر زمین های غول پیکر لندن 1000ورزشگاه ، 456 سینما و 376 عدد استخر شنا وجود دارد. برخی از نوساخت های زیر زمینی لوکس، 18 متر عمق دارندو بزرگتر از کل قسمت بالای خانه هستند؛ اسرار زیر زمینی لندن ثروتمند در مطالعاتی که بر روی 4650 زیرزمین در برخی از محله های پر جمعیت پایتخت انگلستان صورت گرفت ، نشان داده اند که صد ها استخر شنا و سینما در پیشرفته ترین حالت ممکن وجود دارند.

شهر های گردشگری

شهرک زیر زمینی مجلل و لاکچری در لندن

وجود تقریبا 1000 ورزشگاه ، 376 استخر ، 456 سینما ، 381 فروشگاه انواع نوشیدنی ها و انبار و 115 اتاق کارکنان ، ازجمله اتاق خواب برای پرستاران کودک و نانوایی ها در قالب طرح های زیر زمینی در هفت منطقه از لندن ، بین سال های 2008 تا 2017 به اثبات رسید. گزارش های جمع آوری شده توسط واحد تحقیقاتی جهانی شهرسازی دانشگاه نیوکاسل از برنامه هایی جهت برنامه ریزی، دو زیرزمین با بیش از یک استخر که یکی از آن ها با یک ساحل مصنوعی است خبر داده اند. این مطالعه فقط زیر زمین هایی را که تحت مجوز برنامه ریزی های زیر زمینی هستندرا پوشش میدهد. یک مجتمع جدید در ناثینگ هیل در فروش 25 میلیون پوندی ( 34میلیون دلار ) خود ، دارای زیر زمین دوطبقه با یک استخر شنای 21 متری است.

شهر های دیدنی لندن

شهرک های لندن

شهر زیر زمینی زیبا در لندن

محققان نمی دانند که بسیاری از زیرزمین هایی که پیدا کرده اند، ساخته شده اند، چرا که قانون برنامه ریزی حاضر اجازه می دهد صاحبان کار تا سه سال پس از اعطای مجوز و بدون تردید، تا اتمام آن به کار خود ادامه دهند با این حال، چندین معمار و سازنده پیشرو زیر زمینی گفتند که اکثریت پروژه های تایید شده کامل شده اند. پژوهش ها حاکی از وجود 547 اتاق رسانه ای ، 340 بازی و اتاق تفریح ، 242 سونا بخار ، 63 پارکینگ زیرزمین و یک موزه ی خودرو است.

طبق مطالعاتی که برای روزنامه ی گاردین انجام شد ، طبقه بندی زیر زمین را به سه اندازه تقسیم کرد؛ زیر زمین استاندارد دارای یک طبقه زیر محوطه ی خانه که ، چهار در پنج تشکیل شده و امکانات سودمندی را دارند ؛ اغلب مکانی برای وسایل اضافی و اتاق هایی برای زندگی است. محققان همچنین 785 زیرزمین بزرگ را شناسایی کردند که حداقل دو طبقه زیر زمین بودند ؛ 112 زیر زمین دیگر بعنوان مگا طبقه بندی شده اند و حد اقل 3 طبقه در زیر بنا ی خانه قراردارند برخی از آن خانه ها تا 18 متر در زیر زمین و حتی بزرگتربود از آن خانه ای که مالک آن بودند؛ که نام مستعار خانه های یخی را مهر تایید میزدند.

شهرک جذاب زیر زمینی

شهر های جذاب

شهرک زیر زمینی فوق العاده زیبا در لندن

طرح های فوق العاده ای شامل یک زیرزمین سه طبقه در پارک هلند، کنزینگتون و چلسی با امکانات رفاهی از قبیل ، استخر شنا، ساحل، سونا، اتاق بخار، جکوزی، اتاق رسانه، سالن بدنسازی و اتاق کارکنان بود. یک طرح سه طبقه در میفیر ، وست مینیستر ، که مجوز ساخت زیر زمینی را یافت ؛ دارای استخر شنا ، پارکینگ ، سینما، سونا و اتاق بخار می باشد.

 شهر زیرزمینی

شهر بسیار جذاب و دل انگیز زیر زمینی

راجر بورو، استاد دانشگاه های نیوکاسل، گفت تقریبا غیر ممکن است که در لندن بتوان زمین را از آن چیزی که هست گسترش داد و یا سطوح بالاتری را اضافه کرد در نتیجه رشد خانه های مسکونی زیر زمینی در ثروتمند ترین بخش های لندن ، بطور چشمگیری افزایش یافته است.  مدیر عامل آژانس های معاملات ملکی روکستون گفت:34 درصد 140 ملک فروخته شده در پنج سال گذشته زیر زمین هایی با مبلغ بیش از 20 میلیون پوند بوده است که در کینگ استون به فروش میرسد. اخیرا تقاضایی برای زیرزمین هایی با محل سکونت برای پرستار کودک و دیگران کارکنان افزایش پیدا کرده است.

شهر جالب با امکانات مجلل و اشرافی زیر زمینی در لندن !

منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف