کشف شهر گم شده
مورخان آلمانی شهر تاریخی را در نزدیکی ایرلند کشف کردند اما این شهر در قرن 16 و 17 از روی نقشه ها حذف شد که پس از آن به نام جزیره گم شده شناخته شد.

کشف شهر گم شده در اطراف ایرلند

کتاب های تاریخی یکی از مهم ترین و شاخص ترین عواملی است که هر یک از ما انسان ها به کمک آن می توانیم با مطالعه آن از گذشته تمدن های مختلف آگاهی یابیم. با این وجود این نوع کتاب ها حائل اهمیت بسیار زیادی هستند که به کمک آنها می توانیم از گذشته مردمان کره زمین اطلاعاتی بدست بیاوریم که شاید بتوانند به زندگی ما جهت بدهند.

با این وجود جزیره ای گمشده در آتلانتیس اخیرا توسط مورخ آلمانی در سطح کره زمین کشف شد که به نوعی کشف بزرگ برای آنها محسوب می شد. شهر گم شده ای که در تصویر مشاهده می کنید در نقشه های قرن 16 و 17 وجود داشت که ناگهان از روی نقشه ها حذف شدند و نام این جزیره را جزیره گم شده در ایرلند دانستند. اما اخیرا یک مورخ انگلیسی به نام " مت سیبسون " اعلام کرد که موفق به کشف شهر افسانه ای آتلانتیس شده است که این شهر در جزیره فانتوم در نزدیکی ایرلند واقع شده است.

شهر گم شده

کشف شهر تاریخی گم شده در ایرلند

این کشف بزرگی بود که اخیرا توسط مورخ آلمانی اعلام و معرفی شد که توانست به تعداد زیادی از سوالات بی پاسخ تاریخ دانان نسبت به این شهر رویایی که هیچ اثر از آن در کره زمین وجود نداشت، بدهد. اما ناپدید شدن این شهر افسانه ای کمی عجیب است و شاید از خودمان سوال بپرسیم که آیا چنین چیزی ممکن است یا خیر؟! مگر می شود چنین شهر افسانه ای که انسان هایی در آن زندگی می کردند بطور ناگهانی از بین برود؟!!

شهر گمشده تاریخی

کشف شهر افسانه ای آتلانتیس

با این وجود آقای مورخ آلمانی این گونه گفت:" این شهر رویایی در نقشه های قرن 16 و 17 ذکر شده است که بطور ناگهانی ناپدید شده است!! این اشتباه است!! چنین چیزی ممکن نیست!! "

این شهر گمشده در شمال غربی ایرلند وجود دارد که تعدادی جزیره کوچک دیگر نیز در اطراف آن وجود دارد که متاسفانه با مقایسه کردن دو تصویر موجود از این شهر افسانه ای گمشده، می توان تفاوت بسیار زیادی را دریافت کرد که یقینا شوکه کننده می باشد!

کشف شهر گم شده و افسانه ای در ایرلند توسط مورخان

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی