شوخی با کریس رونالدو

شوخی های جالب فتوشاپی با کریس رونالدو + عکس

تاریخ انتشار : 12 آبان 1396کد مطلب : 59150زمان مطالعه : 1 دقیقه
ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید که چند روز پیش برای چندمین بار توپ طلای بهترین فوتبالیست جهان را دریافت کرد مدتی است افت کرده است و همین بهانه کاربران برای شوخی با کریس رونالدو شده.

شوخی کاربران فضای مجازی با کریس رونالدو

کاربران صفحات مجازی با مهاجم رئال که این روزها افت کرده است شوخی کردند.هرچند که او شب قبل و مقابل تانهام گلزنی کرد و البته موقعیت های زیادی را از دست داد.از اول فصل در رقابت های اروپایی و در لالیگا کریستیانو رونالدو فوق ستاره رئال مادرید نتوانسته انتظارات را برآورده کند و طبق آمار بد ترین شروع دوران بازیکنی خود را رقم زده است.

رونالدو در این فصل لالیگا در 12 بازی ابتدایی رئال مادرید فقط توانسته 1 گل را به ثمر برساند تا انتقادها از او به اوج خودش برسد. با این حال او موفق شد تا جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را به دست آورد و بهترین بازیکن جهان شود.اما حالا کاربران فضای مجازی بعد از باخت تیم رئال مقابل تاتنهام در چهارچوب لیگ قهرمانان اروپا با کریستیانو رونالدو و موقعیت هایی که در این فصل انجام داده است شوخی کرده اند.این کاربران حرکات رونالدو در بازی شب گذشته رئال مقابل تاتنهام را زیر ذره بین قرار دادند، و طعنه ای به او و گل نزدن هایش زدند.

شوخی با کریس رونالدو

عکس جالب شوخی با کریس رونالدو بازیکن تیم رئال مادرید

شوخی های جالب فتوشاپی با کریس رونالدو + عکس

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
برگرفته از خبرآنلاین /ن
وبگردی